X Factor, Morgan’ın Fedez hakkındaki ironisi, söyledikleri

Actinopteri

New member
Morgan, X Factor’a katılımının sona ermesinin ardından bugün Fedez ile olan ilişkisini anlatırken ironiyi kullanıyor. Aslında yakın zamanda “uygunsuz davranış” nedeniyle yetenek yarışmasından “kovuldu”. Kendisine Milano’daki Palazzo Stampa di Soncino’da rapçiyle işlerin nasıl gittiğini soranlara Morgan gülümsedi ve şunları söyledi: “İlişkilerimiz mükemmel”. Yetenek yarışmasından ayrılışıyla ilgili konuşmaya dönersek, Morgan acı bir değerlendirmeye giriyor: “Bir pozisyondan uzaklaştırılmış olmam” en önemli unsuru, yani “benim için bu bir işti”yi akla getirmiyor. . Herkes ayrıcalıklı olduğumu söylüyor ama ben sebepsiz yere işten atılan normal bir işçiyim. Bu bir metal işçisinin başına gelseydi sokak protestoları olurdu. Ama benim başıma geldiğine göre hayır.”

Sky Italia’nın kararı

Sky Italia ve Fremantle Italia, “karşılıklı mutabakatla, Morgan’la olan işbirlikçi ilişkiyi ve onun ‘X Factor’daki jüri üyesi olarak varlığını kesmeye karar verdiler. Fedez, Ambra ve Dargen D’Amico, programın 3 jüri üyesi olmaya devam ediyor. Bir değerlendirme – Sky ve Fremantle’ın, prodüksiyona ve rakiplerin performanslarına yönelik tekrarlanan uyumsuz ve uygunsuz davranışların ardından yazılan notta ve yine son günlerde meydana gelen çok sayıda beyanda bulunduğunu okuduk.”

Morgan’ın son günlerdeki suçlamaları

Sky’ın yeteneğinin reddedilmesinin ardından Morgan da Fedez’i işaret etti. “Ben kırgın hissedebilecek bir insan değilim ve bu alçak darbeler ve nefret dünyasında bunu anlayamıyorum. Fedez’e kendimi küçümseyen bir şey söyledim ve ardından hemen mesaj yoluyla özür dilemesini istedim, bana karşı çok şiddetli davrandı. Bölümden sonra kameralar önünde korkunç şeyler söyledi” diyen Morgan, Sky’ın geri dönüşü olmayan bir kararı nedeniyle üç bölüm kala ‘X Factor’dan çıkarılmasına yol açan arka planı anlattı.

Morgan kadına yönelik şiddete karşı

“Şiddetin tüm sorunlarıyla birlikte yaşandığı bu tarihi anda, özel bir ilgiye ve farkındalığın artırılmasına ihtiyaç var. Şiddete dair bu gerçekleri derinlemesine analiz etmeliyiz çünkü bence toplumsal bir sorun var” diyor Morgan kadına yönelik şiddete karşı gün için. “Sanat asla şiddet içermez, bir nezaket ifadesidir. Rap sözleri Değil gerçekten olağanüstü olduklarını.” “Yaklaşık on yıl önce, İtalya’da hip hop ilk adımlarını atarken, şarkıların sözleri neredeyse ilgi çekiciydi, neredeyse şarkıcı-söz yazarlarının yerini almış gibi görünüyordu. Ancak bugün yozlaştılar ve açıkçası öyle de. Şiddet içeren. Ve şiddet içeren şarkı sözlerini sevmiyorum” diye bitiriyor.

Ayrıca okuyun