X Factor 2023, Michielin’in durağı ile Morgan üzerindeki fırtına arasındaki geri sayım

Actinopteri

New member
X Factor 2023, 14 Eylül’den itibaren yeni edisyon yayınının başlamasını beklerken motorlar ısınıyor. Fedez, Ambra Angiolini, Dargen D’Amico ve Morgan jüri üyeleridir ve Francesca Michielin, yıllar içinde Marco Mengoni ve Maneskin gibi sanatçıların katıldığı Sky yetenek yarışmasında hala onur ödülünü almaktadır. Başlama perşembe ise, Bu arada bugün basın toplantısı yapılacak. 1. bölümün önizlemesinin gösterileceği sunum. Bu arada onlar özellikle iki tanesi, çok farklı sebeplerden dolayı hayranları biraz endişelendiren programın baş karakterleriydi..

Ayrıca okuyun

İlk olarak Francesca MichelinGeçtiğimiz 8 Eylül’de sağlık sorunları nedeniyle tüm tur tarihlerini iptal eden: Ameliyatın ardından doktorlar, sahneye dönmeden önce birkaç hafta daha dinlenmesini önerdi. “Oldukça invaziv bir operasyon” ve “giderek şiddetli hale gelen, giderek şiddetlenen ve sürdürülemez hale gelen karın ağrısından” bahseden şarkıcı, bu nedenle son yaz canlı yayın tarihlerini durdurmaya ve dolayısıyla iptal etmeye karar vererek, ancak yakında izleyicisine döneceğine söz verdi.

Bunun yerine kendini fırtınada buldu MorganAğustos ayının sonunda Selinunte’de ‘Battiato – Segnali di vita e arte’ gösterisine katılmak üzere hazır bulunan halkı hedef alan hakaret ve hakaret içeren bir anlaşmazlığın kahramanı haline geldi. Sanatçının davranışını belgeleyen videoların sosyal medyada yayılmasından sonra – Sana bir şey verdiğim için beni kızdırmaya mı geldin? İnsanları güldür, sen aptalsın… Toplum senin yarattığın bir boktan, benim duygularım var! Ben bir karakter değilim… Gidin Marakeş’i görün, gidin Fedez’i görün. Git kendini becer… Seni ibne…”, şarkıcıdan sitem dolu bir ricada bulunan bir izleyiciye bağırdı – Morgan, homofobi suçlamalarını reddeden ve ayrıca maaşının yarısını X Factor koçundan vaat eden bir mea culpa yayınladı. Eşcinsel oldukları için aileleri tarafından reddedilen çocuklara yönelik şarkıcı-söz yazarı, “Karşılamanın önemini düşündüm ve bu kavramın benim gibi hata yapanlar için de geçerli olmasını isterim” dedi.