Simona Ventura “yüzünün yarısı kapalı” halde yaşıyor: ne oldu

Actinopteri

New member
Yüzün bir tarafı gözle görülür biçimde tıkalı, ancak Simona Ventura yine de yayınlanıyor, yönetmenden filmi yine de çekmesini istiyor ve canlı TV'de hayranlara güvence veriyor. Bu, bugün sabah, 7 Nisan 2024 Pazar günü, Citofonare Rai 2 sırasında 'süper Simo'nun stüdyodaki ve evdeki izleyicilere açıklaması sırasında gerçekleşti: “Dünden beri yüzümün yarısı kapalı, büyütülecek bir şey değil. Soğuk… Kendimi iyileştiriyorum“. Sunucu Paola Perego'nun “Ama yine de çok güzelsin!” yorumu ve ardından alkışlar.

“Arkadaşlar şöyle oluyor: önemli olan bunun tamamen geçici olmasıdır. Asla pes etme!”, yayın sırasında yaşananların klibini sosyal medyada yayınlayan Ventura'nın sözleri. Peki sunum yapan kişinin nesi var? Twitter'da 'süper Simo'nun küçük bir yürekle yanıtladığı iki yorumdan bir ipucu geliyor: “Yedinci yüz siniri felci. Çok korkutucu ama sonra kortizonla tedavi ediliyor ve geçiyor. Ben de yaşadım!”, “Birkaç yıl önce annemin de başına geldi. Ama geçiyor!”, güven veren sözler hayranlarından.

Arkadaşlar bu olur: Önemli olan bunun kesinlikle geçici olmasıdır!! Asla pes etmeyin
🩷
🩷
#interfonareai2 pic.twitter.com/1qE3B3LoOY

— Simona Ventura (@Simo_Ventura) 7 Nisan 2024