Saturnino gitar ve bası modaya uygun hale getiriyor

Actinopteri

New member
Sahneden modaya ve tam tersi. SJovanotti'nin ünlü basçısı ve sağ kolu Aturnino Celani, Campomaggi markasıyla elektro gitar ve bas için kayış kapsülünü piyasaya sürüyorMarkanın kurucusu Marco Campomaggi ile ortaklaşa yaratıldı. Romagna markasının önümüzdeki sonbahar-kış 2024 kadın koleksiyonunun bir parçası olan kapsül, moda haftasında Milano'da tanıtıldı.

Saturnino, AdnKronos'a şöyle diyor: “Bu bizim ilk işbirliğimiz. Marco ile 'neden birlikte bir şeyler yapmıyoruz?' Ben de onu San Carlo di Cesena'daki şirketinde ziyarete gittim ve proje doğdu. Bunlar önemsiz ama ilginç omuz askıları, her zaman ayrıntılara takıntılıyım ve bu omuz askıları binlerce avroya mal olan enstrümanlar yapıyor. harika görünüyorsun. Zaten çalıyorum, onları tüm enstrümanlarıma taktım.”

Müzikten tasarıma kadar pek çok tutkuyu bir araya getiren Saturnino Celani ve Marco Campomaggi, 15 adet omuz çantasından oluşan koleksiyon yazdan itibaren satışa sunulacak.. Aksesuar, tamamen işlevsel olmaktan çıkarak müzik dünyasında vazgeçilmez bir kişiselleştirme haline geliyor. Sığır derisinden yapılmış ve çiviler, kristaller ve değerli işlemelerle zenginleştirilmiş omuz askıları, country'den rock'a ve yeni romantiklere kadar farklı türlerden ilham alıyor ve bu dünyaların tarzıyla tutarlı bir şekilde tasarlandı; böylece her insanın ruhunu vurguluyor. sanatçı müziğiyle ifade ediyor.

Marco Campomaggi, “İlk kez gitarlar için kayış yapıyoruz” diyor. Saturnino, yıllar önce bir hayırseverlik girişimi için yaptığımız çekimlerden birinde model olarak hareket etmişti ve sonra bu fikri ortaya attı, ki bu da benim güzel ve güzel bulduğum bir şeydi. Memnuniyetle karşıladım. Bu, işbirliğimizin başlangıcı ve kendimizi nasıl konumlandıracağımızı ve son müşteriye nasıl yaklaşacağımızı anlamak istiyoruz. Ayrıca vinilden ilham alan sevimli ambalajlar da düşünüyoruz.”

Koleksiyon, malzemelerin çevreye saygılı olduğu sürdürülebilir bir yaklaşımla yapılıyor ve tüm üretim süreçleri gezegen üzerindeki etkiyi en aza indirecek şekilde dikkatlice planlandı. “Bunlar kalıcı olarak tasarlanmış nesnelerdir” diyor Campomaggi. Ve bir müzisyen için el yapımı, kişiselleştirilmiş bir omuz askısı seçmek aynı zamanda kendisi hakkında bir şeyler anlatmanın da bir yoludur.”