Sanremo'da günahkar mı? Amadeus'un video mesajı

Actinopteri

New member
“Seni utandırmak istemedim”eğer gelmemeye karar verirsen” Sanremo'da “Anlayacağım“. Festivalin tenis şampiyonuna davet edilmesiyle ilgili tartışmanın ardından Amadeus'tan Jannik Sinner'a yeni mesaj. “Amadeus'tan herkese merhaba – sunucu saat 20:00 Tg1'de yayınlanan videoda başlıyor – Jannik Sinner'a mesaj”. “Sevgili Jannik , Seni Sanremo'ya davet ettiğimde bunu kalbimle yaptımMilyonlarca ve milyonlarca İtalyan'ın arzusunu yorumlamayı düşünüyorum”. “Davetimin etrafında bu kadar gürültü olduğunu kesinlikle hayal etmemiştim” diye ekliyor. Sanremo içermeli, bölünmemeli. Seni Sanremo'da isteyenler ve doğal olarak sana Sanremo'ya gelmemeni tavsiye edenler var. Önemli olan senin huzurun, senin sükunetin ve tabii ki seni utandırmak istemedim. Sanremo'ya gelmemeye karar verirsen anlarımKendinizi tenise adamanız önemli, doğal olarak biz Sanremo olarak üzgünüz ama hiçbir şey değişmiyor: Her zaman sizi destekleyeceğiz, çünkü siz gerçek bir İtalyan gururusunuz. Sevgili Jannik, tek ricamız: Sanremo'yu izleyin ve bizi destekleyin. Merhaba”, diye bitiriyor Amadeus.

Ayrıca okuyun