Sanremo 2025, Morgan sanat yönetmeni mi? Sgarbi'nin söyledikleri

Actinopteri

New member
''Morgan Sanremo Festivali 2025'in sanat yönetmeni mi?'' Daha önce olduğu gibi mükemmel olurdu. Onu daha olgun ve daha felsefi görüyorum, bu yüzden tartışmalar sona erdiğinde, Morgan artık hem müzikal hem de kişisel olgunluğunu göstermeye hazır''. Böylece eski Kültür Müsteşarı Vittorio Sgarbi, Morgan'ın 'La Stampa' gazetesine yaptığı açıklamalar hakkında Adnkronos'la birlikte yorum yaparken, eski Bluvertigo solisti Sanremo 2025'te sanat yönetmeni rolünü üstlenmeye hazır olduğunu belirtti.

“'Sgarbistan' (politikacılar, sanatçılar ve gazeteciler de dahil olmak üzere bin kişinin kayıtlı olduğu, Sgarbi tarafından yönetilen, artık iyi bilinen bir sohbet) hakkında bir imza kampanyası başlattık ve şu anda binden fazla kişi imza attı. Onu bir sonraki Sanremo Festivali'nin sanat yönetmeni olarak seçeceğim.'' Sanat eleştirmeni, şarkıcının 'kolay olmayan' ve biraz da asi karakteri hakkında şunu ekliyor: ''Mozart'ın da 'özel' bir karakteri vardı, Vasco Rossi'nin bile bu özelliği vardı 'ha, ben sorunu görmüyorum'' diye bitiriyor Sgarbi.

(Alisa Toaff tarafından)