Sanremo 2014, Amadeus finalin süper konuğunu açıkladı: işte o kim

Actinopteri

New member
Festivalin son gecesini aydınlatacak muhteşem bir ‘yıldız’ olacak. étoile Roberto Bolle, 10 Şubat Cumartesi günü süper konuk olarak Ariston Tiyatrosu sahnesine çıkıyor. Sanat yönetmeni Amadeus bunu bu akşam Tg1’de duyurdu.

Klasikten çağdaşa dansın elçisi Bolle, bağlılığı ve karşı konulmaz tutkusu sayesinde yıllar içinde her yaştan insanı sanatın bu olağanüstü ifadesine yaklaştırmayı başardı. Amadeus, “Etoile Roberto Bolle’nin varlığının, Sanremo Festivali’nin 74. edisyonunun son gecesini güzelleştirdiğini belirtti. Katılımından onur duydum, davetimi kabul ettiği için Roberto’ya teşekkür ediyorum. Pop açısından ikonik bir tiyatroda klasik dans dünyasının en üst düzeyde yer alması ve iki dünyanın buluşabilmesi doğru.“.

Bolle: “Bu davetten heyecan duyuyorum”

Londra’daki balo salonundan Bolle, “Amadeus’tan gelen bu davet beni çok heyecanlandırdı” ve bunun için size derinden teşekkür ediyorum. dansı popun tapınağına getirmek için önemli bir fırsat. Bu sanatı insanların kalplerine yaklaştırmak her zaman benim en büyük misyonum olmuştur ve bu davet bundan daha hoş karşılanamazdı. Sanat yönetmeni ve ev sahibi sayesinde gençleri heyecanlandırarak ve yeniden ilgilerini çekerek nesilleri birleştirmeyi başaran ve sanatsal, müzikal ve kültürel köprüler kuran bu olağanüstü Sanremo ile benim her gün yapmaya çalıştığım şeyler arasında güçlü bir uyum var. dans etmek: eski bir sanatla her yaştan heyecan verici kalpler”.