Pekin Ekspresi 2023, bugün 12 Eylül ikinci bölümüyle TV8’de: Ne oluyor?

Actinopteri

New member
Pekin Ekspresi 2023 – Hint Adaları’na Giden Yol’un Kolhapur şehrinde açılan ikinci bölümü bugün 12 Eylül Salı günü TV8’de yayınlanacak. Oyuncu kadrosu henüz tamamlanmadı. Yarışan 9 çift var ancak testlerin sonunda biri elenecek. Ancak burada çiftler ilk zorlukla karşı karşıyadır: Kushti güreşçileri için thandai adı verilen geleneksel sabah atıştırmalıklarını hazırlamak. Atıştırmalık hazırlandıktan sonra gezginlerin, savaşçıların antrenman yaptığı arenada bulunan haritayı araması gerekecek.

İKİNCİ BÖLÜM: NE OLUR


Tüm çiftler değerli nesneyi bulmayı başarır ve hemen bir sonraki zorlukla karşılaşacakları Govinda Koppa şehrine doğru yola çıkarlar. Enzo Miccio şehre varmadan önce gezginlere gecenin yaklaştığını ve geceyi geçirecek bir sığınak bulma zamanının geldiğini söyler. Ertesi gün gezginler kendilerini kesinlikle alışılmadık bir zorlukla karşı karşıya bulurlar: inek gübresine şekil vermek ve onu duvarda kurutmak.

İtalyan Amerikalılar (Joe Bastianich ve Andrea Belfiore), Anne ve Oğul (Martina Colombari ve Achille Costacurta) ve Yeni Evliler (Federica Pellegrini ve Matteo Giunta) kırmızı kitaba ulaşan ve İtalyan Amerikalıların kazandığı dokunulmazlık testinde yarışan ilk kişilerdir. Onlar için önemli bir avantaj: Bir sonraki aşamaya rahatça seyahat etmek. Ancak Achille Costacurta hastalanır ve gücünü geri kazanmak için durmak zorunda kalır.

Mediterranee (Carolina Stramare ve Barbara Prezia) ve Avvocati (Alessandra Demichelis ve Lara Picardi) önde, ancak ikincisi kırmızı halıda birinci olan ve Pekin Ekspresi’nin ikinci etabını kazanan Akdenizli tarafından geride bırakıldı. Eğitimli (Maria Rosa Petolicchio ve Andrea Di Piero) ve Hastalık Hastaları (Dario ve Caterina Vergassola) elenme riskiyle karşı karşıyadır ve Akdenizliler, yolculuğu kimin yarıda kesmek zorunda kalacağını seçmek zorundadır. Avukatlar, elenecek çifti seçmeden önce, kazananları İtalyan-Amerikan ikramiyesinden yararlanarak Hampi’ye ilk önce ulaşmakla suçluyor. Suçlamalar, yarışı hemen yeniden başlatan ev sahibi Enzo Miccio ve Costantino della Gherardesca tarafından reddedildi.

Hipokondri hastaları ise Pekin Ekspresi’ni sonsuza dek terk etmelidir.