“Paramın yarısını kaybettim”

Actinopteri

New member
“Bu bankacılık işinde paramın yarısını kaybettimama buna rağmen buradayım”. Kadın Kanseri Araştırma Fonu tarafından Beverly Hills’te düzenlenen “Unutulmaz Bir Akşam” (“Unutulmaz Bir Akşam”) hayırseverlik galasında bunu söylemek için Paris Match’in aktardığına göre Sharon Stone , Four Seasons sahnesinde, büyük olasılıkla Silikon Vadisi Bankası’nın son çöküşüyle ilgili olan bir “bankacılık meselesinden” söz etti.

Amerikalı yıldız geçtiğimiz Perşembe günü onurlandırıldı ve Cesaret Ödülü’nü almak için Four Seasons balo salonu sahnesine çıktı. Oyuncu daha sonra duygu yüklü, dokunaklı bir konuşma yaptı. 65 yaşındaki yıldız, aralarında Adam Levine ve eşi Behati Prinsloo, Paul Wesley ve Rebel Wilson’ın da bulunduğu toplantıya neden olmadan önce konuştu. Ancak Sharon Stone, 2001 yılında meme rekonstrüktif cerrahiden önce göğsünden alınan iyi huylu tümörleri düşünürken, kahkahası kısa süre sonra yerini duyguya bıraktı. “Bu mamogramlar hiç eğlenceli değil” diyerek izleyicilerini sağlıklarını izlemeye ve düzenli muayene olmaya teşvik etti. Geçen Kasım ayında aktris, doktorların bu kez rahminde başka bir iyi huylu tümör bulduğunu açıklamıştı.

O zaman Sharon Stone, ekonomik kriz bağlamına rağmen gözlerinde yaşlarla bağış istedi. “Ve şu anda bu aynı zamanda cesaret, çünkü neler olup bittiğini ilk elden biliyorum,” diye itiraf etti. Oyuncu konuşmasını, kardeşi Patrick’in geçen ay kalp rahatsızlığı sonucu hayatını kaybetmesini de hatırlatarak tamamladı. Gözyaşları içinde “Ağabeyim az önce öldü” dedi. Nasıl yaşayıp yaşayamayacağımı ve hayatımın neye değer olup olmadığını. Öyleyse ayağa kalk. Ayağa kalk ve neye değer olduğunu söyle. Yap da görelim. Bu cesarettir.”