Mirabilandia 7 Ekim’den itibaren motorlarını, balkabaklarını ve korku bölgelerini ısıtıyor

Actinopteri

New member
7 Ekim Cumartesi günü canavarlar, cadılar, korku atmosferleri ve aynı zamanda ünlülerin büyüsü ve perili balkabakları Cadılar Bayramı İle ilgili Mirabilandiatüm aileye uygun geniş bir teklifle.

Daha cesur ziyaretçiler için kaçırılmaması gereken 2023 yeniliği Banliyö, İtalya’nın en büyük korku bölgesi Yaklaşık 30.000 m2’lik saf terörün olduğu bir eğlence parkında. Suburbia’nın girişinden geçen kişi, kendisini zalim vampirlerin boyunduruğu altındaki bir şehrin korkutucu ve yozlaşmış dış mahalleleriyle karşı karşıya bulacaktır. Yıkık evler ve terk edilmiş kamplar arasında dolaşırken, mezarlığı ve akıl hastanesini dolduran korkunç yaratıkların pusularından kaçmak zorunda kalacaksınız. Ancak bunlar ziyaretçilerin en korkunç karşılaşmalarla karşılaşabileceği alanlardan sadece birkaçı…

12 yaş ve üzeri izleyiciler için önerilen bu korku bölgesi, 7-14-21-28-29-31 Ekim ve 1 Kasım tarihlerinde hava karardıktan sonra aktif olacak.

En cesurları hedef alan yeni korkunç tünelde bile güçlü duygular, Daire#162En kanlı suçların işlendiği, suç mahalli ve “ticaret araçlarının” bulunduğu dört odayı riski size ait olmak üzere ziyaret edebilirsiniz.

Canavar yaratıklar da yol boyunca Asit yağmuru; ağlamanın kahramanı olacak Llorona tüneli; sadist şakalar ve şeytani beklenmedik olaylar Psiko Sirk. Korku evi de açık Yürüyen ölü (ek biletli giriş) aynı isimli diziden alınan ayarlarla: hastane, kilise, maden, kutsal alan, çöp sahası ve son varış noktası, Terminal.

Büyü ve özel animasyonlar da minikler için: Anılar Köprüsü çiçek renkleriyle, gökkuşaklarıyla ve büyülü geçitlerle; içindeki büyülü yaratıklar LaBRIVInto Büyülendiileriye giden yolu bulmanın kolay olmayacağı bir yol boyunca.

Yeni Cadılar Bayramı sezonundaki yenilikler Harikalar Odası14 Ekim’den itibaren en cesur kaşifler tarafından yüz yılı aşkın süredir saklanan inanılmaz hazineleri ve gizemli sırları keşfedebileceğiniz çocuk tüneli.

Gösteri sıkıntısı olmayacak: Nickelodeon’un en sevilen karakterleriyle şarkı söylemek ve dans etmek, Let’s Party gösterisi ve Paw Patrol ile eğlenceli Meet & Greet programı planlanıyor. Cadılar Bayramı gecesinde bir mezarlıkta geçen müzikal Delirium, Pepsi Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Gelmiş geçmiş en korkunç figürlerden biri olan Frankestein’ın hikayesi Piazza della Fama’da sahneye geri dönerken, ateş iblisleri için yapılan ayinler ve danslarla Cadılar gösterisi Piazza Ducati’de seyirciyi neşelendirecek. Uzak Batı Vadisi’nde randevu, renkli kostümler, şarkılar ve neşeli numaralarla Meksika kutlamalarını da içeren yepyeni El Día De Los Muertos ile yapılacak. Gerçek bir büyücü olmak için izlenmesi gereken program, Dinoland bölgesindeki Sihirbazın Çırağı’dır. Diğer yeni şovlar ise, iblislerin çağrılacağı Maya Şehri’nde, iblislerin açlığını ve Ateşin Ruhu’nu tatmin etmek için kurbandan cellata geçmeye hazır bir rahibenin hikayesini anlatan Demons, cesaretin var mı? alevler içinde bir ritüel. Palyaço Jack’in ölümünden sonra sirkin şehre geri dönmesiyle birlikte Pepsi Tiyatrosu’ndaki Jackie, bana palyaço deme, daha yetişkin bir izleyici kitlesi için önerilen gösteri.

Ayrıca beğenilenler de planlanıyor Dublör Gösterisi “Hot Wheels City, yeni meydan okuma” inanılmaz şakalar ve muhteşem gösteriler karışımıyla.

“On dört yıldır İtalya’nın en büyük Cadılar Bayramı’nı Mirabilandia’da düzenliyoruz” diye açıklıyor Sabrina Mangia, Mirabilandia Satış ve Pazarlama Direktörü – ve her seferinde yeni bir şey sunuyoruz. Bu yıl yaklaşık 30.000 m2’lik gerçekten dehşet verici bir korku bölgesinin yanı sıra daha önce hiç görülmemiş ortamlar ve animasyonlar inşa ettik. Rekor bir sonuç: Banliyö, İtalya’da şimdiye kadar bir eğlence parkına dahil edilen en büyük korku bölgesidir! Tüm ziyaretçileri heyecanlandıracağından emin olduğumuz muazzam bir çaba. Cadılar Bayramımız her zaman sezonun en çok beklenen anlarından biri olmuştur ve çoğu zaman biletlerin biletleri tükenir.”

Ziyaretçiler Park’ın pek çok ilgi çekici yerinin eğlencesinden ve adrenalinden mahrum kalmayacaklar. Parkın sezonluk açılışının son günü olan 7 Ekim’den 5 Kasım’a kadar Mirabilandia’ya korku geliyor.