Maurizio Costanzo, Luca Laurenti’nin gözyaşları: “Bir babamı kaybettim”

Actinopteri

New member
“Ağlamamak için evde prova yapmama rağmen… Maurizio benim için bir baba gibi…”. Dün 84 yaşında hayatını kaybeden Maurizio Costanzo’yu anan Luca Laurenti, Verissimo ile ilgili olarak gözyaşlarını tutamadı. bir baba,” diyor Laurenti. “Anne ve babamı da kaybettim, hepsini de kaybettim. Maurizio benim için bir baba gibi. Onlar üstesinden gelemeyeceğini, asla alışamayacağını bildiğim kayıplar. Alışmak zorunda değilsin.” insanları kaybetmek. Evet, yoklukla baş etmeye çalışıyor ama acı devam ediyor”, diye ekliyor Laurenti.

“Maurizio’nun soyunma odasındaki anlarını, yayına çıkmadan önceki ritüellerini hatırlıyorum. Sahnede güçlü görünse bile büyük şefkati. Bu gece neredeyse hiç uyumadım. Rüyamda gördüğüm için gözyaşları içinde uyandım: sarıldık ve Dedim ki: Maurizio, gücü düşünüyorsam seni düşünüyorum”.

Diziden bir karakterin kendi dünyasına ait bir kişinin ortadan kaybolmasına gerçekten ve içtenlikle çok üzüldüğünü ilk kez görüyorum, hatta duydum, Luca Laurenti gerçekten kalbi kırılmış ve sözleri kalbime giriyor.

— Daniela Fabi (@danylibery) 25 Şubat 2023