Matthew Perry, Jennifer Aniston ve David Schwimmer’ın kayıp meslektaşlarıyla ilgili sözleri

Actinopteri

New member
Matt LeBlanc ve Courtney Cox’un ardından ‘Friends’ kadrosunun diğer iki üyesi de Matthew Perry’nin Ekim ayı sonunda ölümüyle ilgili sessizliği bozuyor. Şimdi zamanı geldi Jennifer Aniston ve David Schwimmer kült dizi oyuncusunun ölümünün hemen ardından yayınlanan ortak açıklamadan bu yana ilk kez perişan olduklarını söyledikleri, Perry’nin anısını Instagram’a emanet ettiler.

Aniston: “Matty seninle her gün konuşuyorum”

Aniston şöyle yazıyor: “Matty’mize veda etmek, daha önce hiç hissetmediğim çılgın bir duygu dalgasıydı.” Hepimiz hayatımızın bir noktasında kayıplar yaşarız. Yaşam kaybı ya da sevgi kaybı. Bu acıyı gerçekten deneyimleyebilmek hissetmenizi sağlar Birini bu kadar derinden sevdiğiniz için sevinç ve şükran anları. Ve biz onu çok sevdik. DNA’mızın bir parçasıydı. Biz her zaman 6 kişiydik, kim olduğumuzu ve yolumuzu sonsuza dek değiştiren bir aileydik (“Arkadaşlar” ailesi, ed.). Matty insanları güldürmeyi sevdiğini biliyordu. Kendisinin de söylediği gibi, “kahkahayı” duymazsanız öleceğinizi düşünürsünüz. Hayatı tam anlamıyla buna bağlıydı. Ve başardı. ” Ve sözlerini şöyle bitiriyor:” Matty, seni çok seviyorum ve artık tamamen huzur içinde ve acı çekmediğini biliyorum. Seninle her gün konuşuyorum… bazen ‘daha çılgın olabilir misin?’ dediğinizi neredeyse duyabiliyorum. Dinlen küçük kardeşim. Her zaman günümü aydınlattın...”

Schwimmer: “Sizinle 10 inanılmaz kahkaha yılı”

Schwimmer için ise Perry’yle ‘Friends’de geçirilen yıllar “on inanılmaz kahkaha ve yaratıcılık yılıydı. Kusursuz komedi zamanlamanızı asla unutmayacağım. Tamamen doğrusal bir sohbeti alıp kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz, sonuçta tamamen orijinal ve beklenmedik derecede komik olan ve yine de sizi şaşırtan bir şey ortaya çıkabilir. Ve senin bir kalbin vardı. Altı yabancıyla bir aile kurabilmemiz için bunu bizimle paylaştın ve cömert davrandın. Perry ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını da yayınlayan Schwimmer, bu fotoğrafın sizinle birlikte geçirdiğim en sevdiğim anlardan biri olduğunu yazıyor. Şimdi beni hem gülümsetiyor hem de acı çekiyor. Seni orada, bir yerlerde, aynı beyaz elbiseyle, ellerin cebinde, etrafına baktığını hayal ediyorum…”.