Marcella Parziale Aiam bölge temsilcisi seçildi

Actinopteri

New member
Napoli’de, Scarlatti Derneği’nin merkezi olan Spazio Curci’de gerçekleşti.Aiam bölgesel meclisi. (İtalyan Müzikal Etkinlikler Derneği). Toplantı Cumhurbaşkanının huzurunda gerçekleşti Francesco Pollice ve Campania Derneklerinin temsilcileri, farklı bölgesel gerçeklikler arasında bir koordinasyon masasının açılmasını teşvik etmek amacıyla. Etkinlik sırasında meclis oybirliğiyle yeni bir tane seçti bölgesel temsilci Maestro Marcella Parziale.

Marcella Parziale, Benevento’daki “Nicola Sala” Konservatuarı’ndan opera şarkıcılığı alanında 110 üstün başarı derecesiyle mezun oldu ve uzmanlaştı. Ayrıca Salerno Üniversitesi’nden Görsel Sanatlar, Müzik ve Eğlence alanında 110 üstün başarı derecesiyle mezun oldu. Campobasso “Lorenzo Perosi” Konservatuarı’nda Teori, Ritim ve Müzikal Algı öğretmenidir. 2017 yılından bu yana Ayasofya Akademisi’nin Sanat Yönetmenliğini yapıyorsunuz; aynı zamanda Accademia Lab’ın sanat yönetmenidir. İtalyan konser salonlarında ve tiyatrolarında düzenli olarak konser faaliyetleri yürütmekte, aynı zamanda müzik tarihi ve öğretimi üzerine yayınların da yazarıdır. Çeşitli edebiyat yarışmalarında prestijli sonuçlarla övünmektedir.

“Kendim ve tüm Aiam üyeleri adına, maestro Marcella Parziale’nin Campania’da bölge delegesi olarak seçilmesinden duyduğum büyük memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Çok yönlü ve anlayışlı deneyimi sayesinde derneğimize önemli bir destek sunabileceğinden emin olduğum genç ve köklü bir profesyonel”, yorumunu yaptı Aiam başkanı Francesco Pollice.

Aiam Campania’nın dernekleri şunlardır: Associazione Alessandro Scarlatti – Napoli, Associazione Napoli Capitale Europa della Musica – Napoli, Dissonanzen – Napoli, Fondazione Pietà de’ Turchini – Napoli, Accademia di Santa Sofia – Benevento, Associazione Anna Jervolino – Caserta, Orchestra da Caserta Odası, İtalyan Flütçüler Evi – Baronissi, Virgil’in Şarkısı – Campania’da Julian, FM Napoliten Vakfı Ahlaki Organizasyonu – Napoli, Yeni Scarlatti Orkestrası – Napoli, Domenico Scarlatti Derneği – Napoli, Volkanik Yetenekler – Napoli, Laboratuvar Akademisi – Benevento , “Jacopo Napoli” Müzik Akademisi – Cava de’ Tirreni, Benevento Filarmoni Orkestrası, S. Rachmaninov Derneği – San Severino Pazarı, Maggio della Musica – Napoli.