Göçmenler, Fedez ve ‘onun’ STK gemisi? Sos Med: “Ocean Viking’e Hediyeler”

Actinopteri

New member
“Geleceğime söz veriyorum. Bir geminin ne kadara mal olduğunu görmek istiyorum, yüzümü üstüne koymak istiyorum… ve insanlar korksun diye yastık kılıfı yapmak istiyorum.” Cidden, zor bir deneyim olmalı”. Fedez, Muschio Selvaggio podcast’inde Cecilia Strada’yı ağırlıyor. Göçmenler, STK’ların ve rapçinin bağlılığı hakkında konuşuyoruz ve onun ResQ gemisine binmeye istekli olduğunu varsaydığı bir şakayla duyuruyoruz. Bir gemiyle kendi doğrudan bağlılığınız “Durumun nasıl gittiğini anlamak için zamana ihtiyacınız var ve nefret edenlerden hakaretler almak için kendinizi açığa çıkarmalısınız… Ancak, destekleyen insanlar bulmak imkansız değil. Geçen yıl bir kurtarma görevi için bize 50.000 dolar bağışta bulunan Roger Waters bize mektup yazdı” diyor Cecilia Strada.

Fedez’in sözleri dikkatlerden kaçmıyor. Sos Mediterranee, rapçinin denizdeki göçmenleri kurtarmak için bir gemi satın alma niyetini iyi bir haber olarak memnuniyetle karşılıyor.

Sos Mediterranee’den Francesco Creazzo, Adnkronos’a “Bağış yapan kişi iyi bir şey yapmış olur” diyor. Bunu yapmak için ya da isterseniz, yılların tecrübesine sahip Ocean Viking’i de destekleyebilirsiniz”.