Gladyatör (aynı zamanda) İtalyan

Actinopteri

New member
Russell Crowe biraz İtalyan, özellikle de Marche bölgesinden ve artık bunu resmi olarak, gururla duyurabiliyor. 59 yaşındaki Yeni Zelanda doğumlu oyuncu, ailesinin X'teki kökenine ilişkin araştırmasının sonuçlarını yayınlıyor. Gladyatörün soy ağacında da İtalyan DNA'sı görülüyor.

“Uzun zamandır İtalyan atalarımın izini sürmeye çalışıyorum. Folklor aile hikayeleri ve yazım hataları beni yanlış yollara sürükledi. Anne tarafından büyük-büyük-büyükbabamın Yeni Zelanda'ya seyahat ettiği ortaya çıktı. 1864'te adı Luigi Ghezzi'ydi. 1829'da Ascoli Piceno'da doğan Marche, Augustine ve Annunziata'nın oğlu, Parma'da doğdu. Luigi Arjantin'de çalışmış, Hindistan'a bir gemi götürmüş, bir gemi kazası geçirmiş ve kendini Güney'deki Cape Town'da bulmuştu. Afrika. “Oradayken Mary Ann ile tanışıp evlendi ve Yeni Zelanda'ya göç ettiler” diye açıklıyor.

Araştırma genel olarak en azını söylemek gerekirse farklı bir tablonun ana hatlarını çiziyor. “Artık Norveç, İtalyan kökenleri, çeşitli İskoç ve Maori bağlantıları hakkında bilgimiz var. Ancak tuhaf bir şey ortaya çıkıyor: Yakın akrabalar üzerinde yapılan bir DNA testi, İrlanda'da yaygınlığı ortaya koyuyor ancak nasıl/kim olduğunu bilmiyoruz”, diye açıklıyor. . Fazlası var? Bariz. “Annemin ailesinde 3 nesil arayla Crowe adında erkeklerle evli kadınlar vardı. Bazıları bana akraba olduğumuzu söylemek için geldiler ve ben de Crowe ailesinin her üyesini tanıdığımı düşünerek biraz şüpheci davrandım ama Ayrıca erken dönemde Avustralya'da yaşamış gibi görünen başka bir Crowe soyundan da akrabayım.”

Ascoli belediye başkanı ve Gladyatöre mesaj

“Kısmen Ascoli'li bir 'gladyatör'! Ünlü oyuncu ve yönetmen Russell Crowe'un soy ağacında, 1829'da Ascoli Piceno'da doğan büyük-büyük-büyükbabası Luigi Ghezzi var! Ne diyeyim: Bizimki Oscar'dır. -kazanan şehir!” Nitekim Ascoli Piceno belediye başkanı Marco Fioravanti, Facebook'ta Crowe'un bugün yaydığı haberlere anne tarafından Ascoli kökenli olduğu yorumunu yapıyor.

Belediye başkanı Adnkronos'a şöyle açıklıyor: “Beni tweet ve mesaj yağmuruna tuttular ve bundan mutluyum. Ascoli tarihi açıdan en önemli şehirlerden biri ve tarihi hafızasını her şekilde koruyor. Ve şimdi biz Hollywood yıldızlarından biri olan Crowe'un doğum yeri olmasına yarı yarıya katkıda bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu noktada, kendisini resmi olarak Ascoli Piceno'ya davet ediyoruz, hem merkezi İtalya'da çok özgün bir deneyim yaşamak, hem de güzelliğe bir dalış yapmak ve uluslararası sahnenin en önemli oyuncularından biri olduğu göz önüne alındığında, şehrin tanıtımına katkıda bulunmaktır”.

Belediye başkanı Rtl 102.5'te Fredella, Simioli ve Taranto'nun 'Protagonisti' programından (VİDEO) canlı olarak aradı: “Benim işaretim üzerine kızarmış zeytinleri serbest bırakın”. “Eğer Russell Ascoli'de Gladyatör'ün yeniden yapımını çekmek isterse bunu nerede yapacağımı zaten biliyorum.”

Ayrıca okuyun