Fedez, Myrta Merlino ona korna çalıyor: rapçinin tepkisi

Actinopteri

New member
“Az önce Myrta ile telefonda görüştüm, bana kovulduğunu söyledi!”. Canale 5'te Myrta Merlino'nun sunduğu Pomeriggio Cinque programının muhabirine ulaşan Fedez, sunucunun şarkıcıya verdiği şanslı kornayı da gösteren Michel Dessì ile şakalaşıyor.

Bugünkü yayında şarkıcı ile muhabir arasındaki diyalog da yayınlandı. Dessì, şarkıcıya az önce teslim ettiği uğurlu kornaya atıfta bulunarak “Bu işe yarıyor eh” dedi. Sonra ekledi: “Çok güçlü ama neler oluyor? Dişini bile kırdın.” “Ayrıca bir dişimi de kırdım, evet” diyen Fedez, kendisine “her şeyin ona karşı olduğunu” söyleyen Dessì'ye şöyle cevap veriyor: “Hayır, hayır, bu bir ironi, kendi kendine ironi. Sana bir düstur veriyorum, bunu ister misin? bir özdeyiş? Hayatı fazla ciddiye alma çünkü buradan canlı çıkamayacaksın.”

“Ve haklısın! Bak ama bana bir şey söyle, sadece bir soru sorabilir miyim? Biraz daha ciddi. Dün alyanslar nedeniyle birçok kişinin yeniden bir araya gelme umudu olduğunu söylediğini gördün. , sonra gazeteler çoğalıyor, yazıyorlar… bu umut var mı?” diye soruyor Dessì. Rapçi “Ama sizce gelip size söylemeli miyim?” diye yanıtlıyor. Dessì, “Bilmiyorum, umut etmek yeterli” diyor. “Umut ederek yaşayan ölür…” diye yanıtlıyor Fedez. Çaresiz? Rapçi, “Umutsuzca evet, öyle diyorlar” diye ekliyor.

Pomeriggio Cinque programının muhabiri “Bu da başka bir özdeyiş: umutla yaşayanlar umutsuzluk içinde ölür” diye altını çiziyor ve Fedez buna şöyle yanıt veriyor: “Ah, şu sözü bilmiyor muydunuz? Umutla yaşayanlar ölür mü?”. O ölür? Fedez, “Arkadaşlar bunu evde bitirin” diye bitiriyor.

Ayrıca okuyun