'En iyi ailelerde bile olur' için bir günde 950 bin euro

Actinopteri

New member
Alessandro Siani'nin yeni filmi 'En iyi ailelerde de olur'un serüveni büyük bir patlamayla başlıyor ve muhteşem bir sonuçla ilk kez 1 Ocak 2024'te gişede gösterime giriyor. Yapımcılığını Fulvio ve Federica Lucisano'nun yaptığı film, İtalyan yapımıdır. Dağıtımını 01 Dağıtım'ın yaptığı Rai Cinema ile Uluslararası Film, 366 ekranda ortalama 2561 tiraj ve 126 binin üzerinde seyirciyle yayınlandığı ilk günde 950 bin euro hasılat elde etti.

Yapımcı Federica Lucisano, “Beklentilerimizi ve İtalyan sinemasının şu andaki canlılığını doğrulayan bu sonuçtan çok mutluyum. Yaşasın İtalyan sineması, herkes tiyatroya!” diyor. “Alessandro Siani'nin yeni filminin çıkış rakamından çok memnunuz. 'En iyi ailelerde de olur' vizyona girdiği ilk günde 950.000 avro hasılatla gişede birinci oldu. İtalyan izleyiciler bu tercihi ödüllendirdi 01 Distribution'ın yöneticisi Luigi Lonigro, yönetmenin saf eğlence ve eğlenceli filmlere geri dönmesi gerektiğini söylüyor.

Senarist, yönetmen ve başrol oyuncusu Alessandro Siani, “Dün sinemaya gittim – diyor, sinemaya girdim ve filmimin gösterimi sırasında seyircilerin güldüğünü, eğlendiğini, harika bir şey olduğunu hissettim: insanlar, kolektif kahkahalar, yalnızca sinemanın yeniden yaratabileceği sihir! Hepinize kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Yaşasın sinema! Yaşasın komedi!”. 'En iyi ailelerde de olur' kadrosunda Alessandro Siani, Cristiana Capotondi, Dino Abbrescia, Anna Galiena, Antonio Catania ve Euridice Axen, Lucia Sardo, Sergio Friscia, Adolfo Margiotta, Evelyn Famà, Annandrea Vitrano, Silvia Mazzieri, Antonio Orefice, Sebastiano Somma.