Büyük Birader, Beatrice Luzzi herkese karşı: saldırı

Actinopteri

New member
Beatrice Luzzi, Big Brother'daki herkese karşı. Oyuncu, Canale 5'teki son bölümün ardından bazı yarışmacıların benimsediği “yeniden gruplaşma stratejisine” işaret ediyor. “Çok fazla adaylık alacağımı biliyordum. Giuseppe Garibaldi'ye “kuklacı” dedim ve bana bir parça yaptılar… Anita bana her zaman bir dizi şey anlatır, hatta son bölümde bile ama kimse skandal yaratmadı Bana söylendiği sürece her şey yolunda” diyor Fiordaliso'ya öfkeyle. “Paolo beni bazı insanlarla takım kurmakla suçluyor”.

“Geldiğinden beri beni hiç içeri almadan takımlar oluşturmaktan başka bir şey yapmayan o. O, Angelica, Marco ve Letizia, stratejileri olan kompakt, oldukça kapalı bir grup oluşturdular. Konu bana gelince, her zaman çifte standart var. ve iki önlem. Onlara hiçbir şey söylemedim, bana hiçbir şey söylenmesini beklemiyorum”, diye ekliyor oyuncu. “Bana, yeni rakipler geldiğinde onları 'yuttuğumu' söylüyorlar… Ve bu kesinlikle doğru değil: konu bana gelince, her şey yanıltıcı. Her şey büyütülmüş ve altı çizilmiş, her zaman olumsuz bir şekilde görülüyor”, diye devam ediyor. . Rosy Chin de hedefte kalıyor: “Beni kaç kez aldattığını biliyor musun? Ben ona her zaman inandım ve o beni aldattı…”.