“Yanak germe ameliyatı geçirdi”

Actinopteri

New member
“Franco Califano ideal bir hastaydı.” Unicamillus Üniversitesi'nde plastik cerrahi profesörü Maurizio Valeriani, Adnkronos Selam'a şunları söylüyor: 'Halife' ile görüşmesi. Ve inanıldığının aksine, bazı estetik rötuşlar kullandığından bahsetmekten utanmıyordu. Ona yüz estetiği yaptırdıktan sonra beni tiyatroya davet etti ve benim için en büyük sürpriz ve duygu oldu: Kendimi plastik cerrahınız olarak kamuoyuna tanıtıyorum“.

“Yaklaşık yirmi yıl önce Califano'yu ameliyat ettim, kendisi yaklaşık 65 yaşındaydı ve bazı yaşlanma belirtilerini düzeltmek istiyorduözellikle yüzünü değiştiren yanakların sarkması. Klasik ama yanaklarla sınırlı, kısmi bir yüz germe yaptık”, diye devam ediyor Valeriani. “Genç bir meslektaşım onu benimle tanıştırdı ve hemen öyle bir anlayış oluştu ki, yüz germe operasyonundan sonra bile beni konserlerine davet etti ve birlikte olduk. birkaç kez birlikte akşam yemeği yediler”. Bir hasta olarak “her zaman mükemmeldi, belirtiler konusunda her zaman çok 'çalışkan' ve kontrollüydü”. “Tüm erkekler gibi o da acıdan korkuyordu ama bunu göstermiyordu. Gerçekten de, onunla yaptığı ziyaretlerde dikişleri aldırmak zorunda kaldığında bile maceralarıyla ilgili hikayeler hiç eksik olmuyordu”, diye bitiriyor cerrah.

Ayrıca okuyun