VIP çiftlerin çocuklarının bulunduğu partiler patladı

Actinopteri

New member
Ailenle Noel, istediğin kişiyle yeni yıl. Ancak Çiftler ‘ayrılırsa’ iş çocuklarının tatili kiminle geçireceğine karar vermeye geldiğinde işler karmaşıklaşır. Son zamanlarda aralarında olduğu gibi Belen Rodriguez ve Antonino Spinalbese. Yılbaşı gecesini ailesi ve iki çocuğu Santiago ve Luna Marì ile geçirmek için kısa süre önce Arjantin’e inen şov kızı, geçtiğimiz günlerde Noel tatili sırasında kızının velayeti nedeniyle eski ortağıyla Instagram’da bir çatışma yaşadı ve bu da bir tehditle sonuçlandı. Belen’den açılan dava.

Belen-Spinalbese, eski sevgililer arasında sosyal alışveriş

Sunucunun Noel’i yeni ortağı Elio Lorenzoni ve iki çocuğuyla birlikte Brescia eyaletindeki lüks bir tesiste geçirmeye karar vermesiyle başlayan iki eski sevgili arasındaki çekişme, eski kuaförün öfkesini ateşledi. Noel tatili boyunca kızının yokluğuna üzülen ‘rant’ paylaşımları. Instagram’daki bir dizi iğneleyici hikayeyle Spinalbese’ye saldırmaya başlayan ve kendisini mağdur etmekle suçlayan Arjantinli sunucuyu öfkelendiren paylaşımlar: ”Aşk her zaman faydalıdır, sadece Noel arifesinde değil. Peki altını çizmek istedim. Ve sizi bir daha benden kamuya açık olarak ama özel olarak bahsetmemeye davet ediyorum” diye yazdı Belen.

Spinalbanese’nin sert yanıtı gecikmedi: ”Ben de ‘dilenci’ olabilirim ve bundan gurur duyuyorum çünkü sağlıklı değer ve ilkelere sahip, günün 24 saati kızımla ilgilenmeye hazır bir insanım. hayatım boyunca. hayat…. bu bayram günlerinde kızımı ne Noel Arifesinde ne de Noel’de göremedim ve daha da kötüsü yarın benim iznim olmadan seyahate çıkacak” diye uzun bir cevap verdi Instagram profilinde yayınlanan gönderi. Arjantinli modelin, ‘Sigarayı bırakın’ ve ‘İşe gidin’ hashtag’leriyle ‘Mahkemede görüşürüz’ şeklindeki kuru ve kararlı tepkisi, eski sevgilisiyle arasındaki sosyal anlaşmazlığı şimdilik sonlandırdı.

Tiziano Ferro ve Victor Allen

2023 yılı diğer VIP çiftler için de zor bir yıldı. Tiziano Ferro ve pazarlama müdürü Victor AllenYedi yıllık aşk, dördü evlilik ve iki çocuktan sonra ayrılanlar. Çocuğun velayeti ile ilgili bürokratik sorunlar nedeniyle ABD’de kalmak zorunda kalan Latin şarkıcı-söz yazarı için bu, bekarlığın ilk yılı: ”Karaoke beklediğini biliyorum ama bu biraz özel bir yıl oldu. Ferro, Instagram profilinde yayınlanan bir videoda, “Son zamanlarda gerçekten şarkı söyleyemiyorum, yazamıyorum, müzik yapamıyorum” dedi. Bu farklı bir Noel, yeniden yapılanma Noeli” dedi. Şarkıcının Instagram’da paylaştığı görüntülerden, eski kocasıyla olan anlaşmazlıklara rağmen iki çocuğu Margherita ve Andreas’ın Noel gecesini hâlâ onunla geçirdiği anlaşılıyor.

Elisabetta Canalis ve Brian Perri

Elisabetta Canalis ve Brian Perri de 2023’te veda etti ve sosyal medyadan küçük Skyler Eva’nın, şu anda 30 yaşındaki Rumen kökenli Georgian Cimpeanu ile bağlantılı olan annesiyle birlikte Noel tatilini Los Angeles’ta geçirdiği görülüyor. Skyler’ın babasından iz yok.

Francesco Totti ve Ilary Blasi

Ya Francesco Totti ve Ilary Blasi? İkisi arasında kesinlikle bir düşmanlık yok ama eski çift, çocukları için her ikisinin de Noel tatilini onlarla birlikte geçirmesine olanak tanıyan doğru uzlaşmayı bulmuş gibi görünüyor.

Noel’den önce, eski Roman kaptan, Noemi Bocchi ve çocuklarıyla birlikte New York’a kısa bir kaçış yaptıktan sonra, Monte Carlo’daki yeni geniş ailesiyle birlikte Blasi ve onların erkek arkadaşlarıyla birlikte çocuklarını da davet ederek bir tatil rezervasyonu yaptı. Ancak Noel arifesinde Cristian, Chanel ve Isabel, Noel sabahı uyandığında bir hediye bulan küçük Isabel’e verilen sürprizi Instagram hikayelerinde bir videoyla ölümsüzleştirmek isteyen anneleri Ilary’nin yanına Roma’ya döndüler. tüm küçük kızların kıskanacağı bir makyaj istasyonu: makyaj malzemeleri ve diğer hediyelerle dolu bir makyaj istasyonu.

Bonolis ve Bruganalli’den Briatore ve Gregoraci’ye: arası iyi olanlar

Ancak ‘ayrılan’ çiftlerin yanı sıra, ayrılıklara veya boşanmalara rağmen çocuklarının iyiliği için barışçıl bir ilişki ve samimi bir dostluk sürdürmeyi başaranlar da var. Sonia Bruganelli ve Paolo BonolisNoel’i birlikte geçirmeye karar veren. Haftalık ‘Chi’ dergisinde yayınlanan makalesinde Bruganelli şöyle açıkladı: ”Birlikte kutlayacağız, önce artık büyümüş olan Silvia’nın doğum gününü, ardından Paolo’nun çocukları, çocukları ve arkadaşlarıyla birlikte Amerika’dan gelecekler ve ardından çekim yapacağız. Birlikte kutlayacağız çünkü biz şanslı ve geniş bir aileyiz. Öyleyiz çünkü dünyada ve İtalya’mızda olup bitenler bizi korkutuyor. Evde kendimi yalnızca güvende hissediyorum, her zaman”.

Ayrıca Flavio Briatore ve Elisabetta GregoraciNeredeyse 7 yıl önce ayrılmış olmalarına rağmen mükemmel ilişkilerini sürdürmeye devam ediyorlar. Aslında ikili, Noel tatilini oğulları Nathan Falco ile birlikte Kenya’nın Malindi kentindeki lüks Briatore tatil beldesinde geçiriyorlar. Calabrialı şov kızı ayrılmadan önce tüm aileyi Noel öncesi bir akşam yemeği için toplamış ve tüm fotoğraflarını Instagram’da yayınlamıştı.

(İle ilgili Alisa Toaff)