Vilayet ulusal eğitim müdürlüklerinde yer değişikliği

Lena

Global Mod
Global Mod
Afyonkarahisar Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, Ulusal Eğitim Bakanlığının talimatıyla Gümüşhane Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü olarak bakılırsav yapan Miraç Sünnetçi’nin yerine Afyonkarahisar Ulusal Eğitim Müdürü Metin Yalçın geçecek. Yalçın’ın Afyonkarahisar Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğünün resmi sitesinde vazifesinin bitmiş olduğini duyuran veda iletisi ise şu biçimde:

“1 Şubat 2012 tarihinde başladığım Afyonkarahisar Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü vazifemden bugün itibariyle ayrılıyorum. 10 yıl evvel başladığım kutsal nöbetimizi bugün kıymetli Müdürümüz Miraç Sünnetçi’ye gönül hoşnutluğu ile devrediyorum. Geçen mühlet ortasında bu hoş kentimizde hoş beşerlerle tanıştım ve bir arada biroldukca başarılara imza attık. Bu vesileyle Vilayet müdürlüğümüz bünyesindeki mesai mefhumu gözetmeksizin hürmet ve anlayış içerisinde benimle çalışan Eğitim Müfetiştişleri, Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcılarım, Şube Müdürlerim, İlçe Ulusal Eğitim Müdürleri ve yöneticilerim, okul müdürü ve müdür yardımcılarım, öğretmen arkadaşlarım, tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte Afyonkarahisar’a hizmet etmenin eforu içerisinde olduk. Tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Son olarak bakılırsav yaptığımız müddet içerisinde; sevgili yavrularımızı ulusal ve manevi kıymetlerimize bağlı, donanımlı ve ahlaklı bir biçimde yetiştirerek geleceğimizi inşa yolunda ülkemizi her alanda doruğa taşımaları amacıyla yol aldık. İlerlediğimiz yolda ulu tarihimiz ve eşsiz kültürümüz rehberimiz oldu. nazaranve başladığımız günkü duruşumuzu, çizgimizi bozmayarak her vakit tıpkı şevkle ve inançla çalışmalarımızı yürüttük. Bu seyahatte benimle bir arada yürüyen Afyonkarahisar halkına ve saygıdeğer velilerimize dualarında ve gönüllerinde yer verdikleri için teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olun.”