Teo Mamuccari-Selvaggia Lucarelli, Yıldızlarla Dans üzerine tartışmalar ve zehirler

Actinopteri

New member
“Selvaggia Lucarelli dün beni aradı, iki şey söyledi: “Nişanlıyım, biraz bekleyin.” Teo Mamuccari ve Selvaggia Lucarelli, Rai Uno’da Yıldızlarla Dans’ın yeni ‘bölümü’. şakalar, evet suçlamalarla, zehirlerle ve ağır bir iklimle bitiyor.

Şu ana kadar gösterinin ana rakibi olan komedyen, jüri üyesiyle yeni bir yüzleşmeye daha yol açıyor. Lucarelli, ilk bölümden itibaren Mamuccari’nin komik aşırılıklarını hedef alıyor ve gazeteciye göre dansı gölgede bırakan şakalarla dolup taşıyor. Mamuccari seyircileri kahkahalara boğarak, “Selvaggia’ya hiçbir sorun olmadığını söyledim, arkadaşız. O gittiğinde, çok yakında beni arayacak” dedi. Jüri bundan pek hoşlanmamış gibi görünüyor. Çok düşük bir not ‘bekleyerek’ yarışmacı, “Sıra ona geldiğinde beni öldürecek” diyor.

Lucarelli’nin “Neredeyse beni yumuşatıyorsun” demesi anında bir tepki uyandırıyor. Mamuccari, “Kabul etmiyorum, senin arkadaşın değilim. Buraya geliyorum, dans etmek için çok çabalıyorum ama şefkat gösteremiyorum. Dans hakkında konuşalım” diyor. Lucarelli, “3 kelime söyledim ve vuruldum…” diyor. “Koşmak mı? Pazar günü Mara Venier ‘Teo patlıyor’ dediğinde üzerime çarptın ve ‘belki patlar’ dedin. Yerinde kal ve kibarca konuş: eğer bir kadına senin hakkında ‘belki sen’ dersem Patlayacağım, şikayetler başlayacak” diyerek Mamuccari’ye saldırıyor.

“Beklemediğim düzeyde bir saldırganlık var. Olmayan bir hafiflik olduğunu düşündüm. 4 hafta önce Domenica In’de yapılan bir şakayı açıklamak için buradayız… Çok ağır bir hava var : Bir komedyenle oynayabileceğimi düşündüm ama o bizimle oynayabilir, biz de onunla oynayabiliriz. Sözünüzü kesmeyi bırakmalısınız” diyor Lucarelli. “Ben istediğimi yaparım, sen benim kız kardeşim değilsin: konuşmak zorundaysan konuş”, Mamuccari’nin tartışmayı sona erdirmeye çalıştığı “parlaklığı”dır. Sonunda Selvaggia oy veriyor: 5. Ve yarışmacı özür diliyor: “Hata yaptığımın farkındayım, kamuoyu önünde Selvaggia’dan özür diliyorum. Daha da ileri gittim”.