Tapir Chiara Ferragni ve Fedez'in 'Striscia' hakkındaki açıklaması: “Onu bırakmadım”

Actinopteri

New member
“Federico'yu terk etmedim ve bu bir iletişim stratejisi değil.” Chiara Ferragni, Fedez'den ayrıldığına dair söylentilerin ardından kendisini Altın Tapiro ile 'ödüllendiren' Striscia la Notizia'ya yanıt veriyor. Girişimci, “Federico'yu terk etmedim ve bu bir iletişim stratejisi değil. Öyle olmasını isterdim ama o kadar da stratejist değilim: ne yazık ki çok acı verici bir dönem. Sanırım kimse mutlu değil”, girişimci Valerio Staffelli'ye söylüyor. Ve hiciv haber programının muhabiri ona “Pandor Kapısı ve Paskalya yumurtaları ve oyuncak bebeklerle bağlantılı eşit şekilde tartışılan yardım kampanyaları hakkındaki gelişmeleri” sorduğunda, etkileyici şu yanıtı veriyor: “Olanları inkar etmiyorum, ancak bundan eminiz ki her şey netleşecek. Tekrar ediyorum, ortada bir kalıp yok.”

Ferragni, hayırsever faaliyetleri nedeniyle soruşturmanın merkezinde yer alıyor ve Antitröst tarafından 1 milyon euro para cezasına çarptırıldı. Girişimcinin sahibi olduğu iki şirket, hükme karşı Lazio Bölge İdare Mahkemesi'ne itirazda bulundu.

Ayrıca okuyun