Sergio Caputo, 'Caffè' şarkısı bir remix

Actinopteri

New member
Sergio Caputo remixiyle sürprizler onun şarkısı 'Kahve'', derinliklerini araştıran bir şarkı Rüya Ülkesi ve gerçeklikle olan ilişkimiz. Şarkıda, video klip de bugün çıktıCaputo bizi, günlük yaşamımız kadar yoğun ve olaylarla dolu ikinci bir hayat yaşadığımız paralel bir rüyalar evreninde bir yolculuğa çıkarıyor. Caputo, Adnkronos'a şöyle açıklıyor: “Karantina sırasında yazdığım bir şarkının remiks versiyonu, videoyu yapamadığımda. Turlar sırasında bu şarkıyı çaldığımızda insanların heyecanlandığını fark ettim ve daha sonra bunu remiks versiyonuyla yeniden önerip, o zamanlar yapamadığım videoyu çekebileceğimi düşündüm. Böylece bu remix ve aynı zamanda kendi yaptığım video ortaya çıktı.”

Ne kadardır telaşlı veya monoton olabilir Günlük hayatımızda hepimiz rüyalarda ikinci bir hayat yaşıyoruz. Bu paralel evren genellikle karmaşık, macera dolu ve bazen de korkutucudur. Çeşitli bilimsel yorumlara rağmen rüya dünyası hala gizemli bir ormandır. Burada daha önce hiç görmediğimiz insanlarla tanışır, inanılmaz hikayeler yaşar, korku ve fobilerle yüzleşir, olup biten her şey kontrolümüzden kaçıyor gibi görünse de her zaman kendi farkındalığımızı koruruz. VE kahve tünelin sonundaki ışık gibidir.

'Caffè' remixinin videosu, çılgın kesmeler, durum değişiklikleri ve bulanıklaştırmayla karakterize edilen, rüya atmosferini yeniden yaratan rüya gibi bir teknikle yapıldı. “Sanatçı, videonun bir rüya olduğunu, açıklanması zor olsa bile kendi anlamı olan bir dizi rüya görüntüsü olduğunu söylüyor. Şarkının Latin havası var, çok yazlık. Elbette radyoda yayınlanmasını isterim. Bir kamera hücresinde eşim var ve bir de rol alıyor Ophelie Laroche, büyük Fransız şarkıcı ve davulcu. Biz arkadaşız ve o bana şarkıya katılma hediyesini verdi – diyor ki – Fransız Rivierası'ndaki Shapco adlı tarihi bir kulüpte davul çalmak ve kamerayla onun arkasından koştuğum bazı sahneleri çekmek için gelin gibi giyinmek “. Yeni çıkan 'Coffee', Columbia ve Sony tarafından düzenlendi ve aynı zamanda İspanyolca ve Fransızca dillerinde de satışa sunulacak.