Sanremo 2024, Mengoni ve Sinner'a destek: Festivalde 'ikili' mi?

Actinopteri

New member
Marco Mengoni, Sanremo 2024'ün ilk akşamının ortak sunucusundan konuşmak ve aynı zamanda Jannik Sinner'ın zaferi hakkında konuşmak ve 2025 yazındaki Stadyum Turunu duyurmak için Tg1'in konuğu. 2023'ün galibi Sanremo'daki ortak ev sahipliğinde festival şöyle dedi: “Genellikle yapmadığım bir şeyi yapacağım, Üniversite sınavı gibi çalışıyorumo zaman Sanremo'nun ne olacağı tahmin edilemez ve bunun için de birbirimizi seviyoruz.”

İtalyan tenisçinin zaferi duyurulduğunda televizyon karşısında sevinçle gösterilen sanatçı, Sinner hakkında şunları vurguladı: “Çok etkilendim, 2020'den beri Sinner'ı takip ediyorum, tenise tutkuyla bağlıyım, tenis oynuyorum.” Mengoni, festivalin yılın spor konuğu olarak bir süredir davet ettiği Sinner hakkında şunları ekledi: “O, tenisin geleceğini oluşturacak.” Hayal ile gerçek arasında, 5 Şubat'tan itibaren Sinner'ın beklendiği Marsilya'daki ATP turnuvası var. Ancak Sanremo ve Marsilya yalnızca 250 km uzakta: Bu mesafe, şampiyonun festivale 'vur-kaç' tarzı bir görünüm için gelmesine olanak tanıyacak bir mesafe.

Son olarak 2025 yazına yönelik stadyum turu duyurusu: “Turneye 2025 yılında yeniden başlayacağız, 26 Haziran'da Napoli'den Maradona stadyumundan başlayıp 24 Temmuz'da Sicilya'da bitireceğim için çok mutluyum. bekleme.” Arada 6 etkinlik daha gerçekleşti: 2 Temmuz'da Roma Olimpiyat Stadyumu'nda, 5 Temmuz'da Bologna'daki Dall'Ara Stadyumu'nda, 9 Temmuz Torino'daki Olimpiyat Stadyumu'nda, 13 Temmuz Milano'daki San Siro Stadyumu'nda, 17 Temmuz Euganeo'da Padua'daki stadyum ve 20 Temmuz'da Bari'deki San Nicola Stadyumu'nda. Tg1 ile yapılan röportajın sonunda Sanremo'nun sunucusu ve sanat yönetmeni için bir mesaj var: “Amadeus işte geliyorum, işte buradayım!”.