Morgan X Factor 2023’ten çıkıyor mu? Son bölümden sonra ne oldu?

Actinopteri

New member
Haber henüz resmi değil ve resmileşip resmileşmeyeceği de bilinmiyor ancak söylentiler ısrarlı: Morgan, son günlerde yaşanan çatışma ve tartışmaların ardından ‘X Factor’dan ayrılabilir.. Sky’dan herhangi bir resmi pozisyon açıklanmadı ve karar muhtemelen programın liderleri ve yayıncı tarafından inceleniyor ancak müzisyen koçunun yeteneğine erken veda edeceği yönündeki söylentiler çoğalıyor.

Fedez, Ambra ve Francesca Michielin’e saldırılar: ne oldu


Geçtiğimiz perşembe günkü canlı yayında jüri üyeleri arasında yaşanan tartışmalar tartışmalara yol açmıştı. Ambra bir noktada, “Bu gece masada pek hoş bir görüntü yok” demişti. Morgan’ın iğneleyici bir şakası anında ‘etkilendi’: “Gözyaşlarının retoriği çok güzel”Halktan gelen onaylamayan sesler arasında eski Blu Vertigo böyle söylemişti.

Francesca Michielin araya girip Ambra’nın konuşmasına izin verdiğinde Morgan sert tavrını artırdı ve “Ivan Graziani orada seni bekliyor, Annalisa ile iş birliği yapıyor” dedi ve sunucunun gaf gibi görünen şeyin altını çizdi. Önceki bölümde Colapesce’yle birlikteyken Ivan Graziani’nin ölümünden habersiz görünüyordu. Bu noktada Fedez müdahale ederek Morgan’dan durmasını istedi. “Teşekkürler Fedez, benim için psikologluk yapabilir misin? Yoksa psikolog olamayacak kadar depresyonda mısın?”Morgan, rapçinin yakın zamanda ortaya çıkardığı sağlık sorunlarına atıfta bulunarak yanıt verirken, masadaki meslektaşları ona baktı ve hatta halk bile ‘yaşlı’ koçun performansına itiraz etti.

Mesele burada bitmedi, çünkü canlı yayının atmosferi de sahne arkasında değişmişti; sosyal medyada ortaya çıkan bir patlama videosunda da görüldüğü gibi, Morgan’ın Ambra’yla hararetli bir şekilde tartıştığı ve ardından ayağa kalktığı görülebiliyordu. ‘Haydi…’ diye mesaj attıktan sonra ayrılıyorum. İlerleyen günlerde, sosyal medyada Morgan’ın davranışlarına yönelik eleştiriler çoğaldı; bu, birçok gözlemciye göre, meslektaşlar için hoş olmayan bir durum olmasının yanı sıra, aşırı gergin bir ortamda performans sergilemeye zorlanan rakiplere karşı da haksızlıktı. Morgan, dördüncü canlı yayında iki rakibini kaybetti: hem Selmi hem de SickTeens elendi ve takımı adına yarışmada yalnızca Astromare kaldı.

Bilindiği gibi Morgan, televizyonda iz bırakan çatışma ve tartışmalara yabancı değil. Müzisyen, bu yaz konserlerinden birinde bir seyirciyle yaşadığı tartışmanın baş kahramanı haline geldiğinde canlı gösterilere katılmama riskini çoktan göze almıştı ve sonunda ona “bok… bok” diye hitap etmişti. Yalnızca maaşının yarısının, onları kabul etmeyen ailelerden ayrılmak zorunda kalan eşcinsel çocuklara kalacak yer bulmayla ilgilenen bir derneğe bağışlanması, Sky yönetimini onu programda tutmaya ikna etmişti (seçmeler ve eğitim kampları da dahil olmak üzere seçim bölümleri zaten vardı) Morgan’ın varlığında kaydedildi).

Şimdi, 3 bölüm kala, jüri masasının değişmeden devam etmesine mi karar verileceğini, yoksa sahne arkası ortamın, oyuncu kadrosu değişmeden programın devamını zorlaştıracak kadar gergin mi hale geldiğini görmemiz gerekecek. . Elbette program yöneticilerinin yerine geçecek birini bulmak kolay olmayacaktı. Ancak Morgan’ın takımda yalnızca bir rakibinin olması, nihai kararı daha az acı verici hale getiriyor.


Ayrıca okuyun