Morgan, Bugo’nun intikamı olan X Factor’dan atıldı

Actinopteri

New member
Uzun bir kahkaha. Bu, Bugo’nun Morgan’ın ihraç edilmesiyle ilgili yorumu. Sanremo 2020’de sahnede tartıştıklarından beri ikili arasında herhangi bir husumet olmadığı iyi biliniyor.

Morgan X Factor’dan çıktı, ne oldu?

Eski Bluvertigo, realite şovunun 16 Kasım Perşembe günü yayınlanan son canlı gösterisinin başından sonuna kadar tartışmalar ve tartışmaların mutlak kahramanı haline gelmişti. Bölümün ardından rapçilere yönelik sözlerini anlamlandırmaya çalıştığı videoya rağmen, bugün Sky Italia ve Frementale Italia’nın “ortak mutabakatı ile” Morgan’la olan işbirlikçi ilişkisini ve onun platformdaki varlığını kesme kararı geldi. “Yarışmacılar ve onların yolculukları programın merkezinde yer alıyor. Müzik ve yetenek her zaman X Factor’un temel itici gücü olmuştur ve olmaya devam etmelidir ve her şeyin profesyonel bir çalışma ortamında gerçekleşmesi bir önceliktir ve bu Karşılaştırma, ne kadar hararetli olursa olsun, her zaman karşılıklı saygıyla ifade edilir. Karar, Sky, Fremantle ve X Factor’un içerdiği değerler dikkate alınarak, ilgili tüm kişilere ve kamuoyuna saygı gösterilerek alınır ve derhal karara bağlanır. etkisi”, notu sonlandırıyor.

Sanremo 2020’de Bugo ve Morgan arasında yaşananlar

Sanremo 2020. Bugo ve Morgan ‘Sincero’ şarkısıyla çift olarak yarışa çıkıyor. Gösteri sırasında sahneyi terk eden ikili, yarışmadan diskalifiye edildi. Morgan, orijinal şarkı sözlerini söylemek yerine, bir kağıt parçası üzerinde yazılı olan ve “kötü niyet ve kabalık, dün geceki (kapak gecesindeki) kötü izleniminiz, nankörlüğünüz ve kibiriniz, ne yaparsanız yapın” hakkında konuşan kelimeleri okumaya başladı. ayakların başının üstünde olsun istiyorum.” Sözlerinin meslektaşını hedef aldığı açıkça görülüyor. Bu noktada Bugo gitti ve bir daha geri dönmedi ve performans kesintiye uğradı.

“Morgan, infazımızın başlamasından kısa bir süre önce tekrarlayamayacağım lakaplarla bana hakaret etti, ‘oğlum…, sen bir pisliksin…, bok yapıyorsun…’ dedi, ayrıca karıma da hakaret etti” , Bugo kısa bir süre sonra ortaya çıktı. “Biz sanatçıların merdivenlerini tırmanmadan önce, dedi ki, o ve ben tanıştık ve takımımızdan bir çocuğa saldırmaya başladı. Ona ‘yeter’ dedim, eğlenmek için buradayız. Bunu yumuşatmak istedim, insanların gelmesini istedim. gülümseyip ne kadar havalı olduklarını söylemek için Bugo ve Morgan var.” O anda “Morgan bana hakaret etmeye başladı. Bizi sahneye çağırdıklarında aşağı indi, ben dondum, dışarı çıkıp çıkmayacağımı bilemedim”. Daha sonra sanatçı aşağı indi ama Morgan “bana hakaret etmeye devam etti. Metni değiştireceğini kesinlikle bilmiyordum, bazı sayfalar fark etmiştim ama yorgundum ve kafam karışmıştı” diye açıkladı.

“Bugo’ya birkaç kez halkının saldırısına uğradığımı ve Soave’nin (Bugo’nun yapımcısı) ayrılmak zorunda olduğunu söyledim ama o ‘ne oluyor… sen diyorsun, hadi eğlenelim!'” dedi. yandan söyledi. Soave’nin “bu kırılmanın nedeni” olduğu Morgan’ı. Daha sonra, cover akşamı sırasında, “parçanın başladığını ve Bugo’nun sahneye koştuğunu ve yapmaması gereken her şeyi yaparak deli gibi şarkı söylemeye başladığını gördüğümde, orada kendilerini ortaya çıkardılar, o noktada ne oldu? kesindi, diye açıkladı,” diye açıkladı. “Onların iyi fikri, Bugo’ya ‘canlı gösteri yaptığımızda ve Morgan’ı gölgede bıraktığımızda’ demekti”, diye açıkladı Morgan battı.

Ayrıca okuyun