Michael Bolton beyin tümörü nedeniyle ameliyat oldu, konserler iptal edildi: nasıl?

Actinopteri

New member
Amerikalı şarkıcı 70 yaşındaki Michael Bolton, yakın zamanda beyin tümörü teşhisi konulduğunu sosyal medya kanalları aracılığıyla hayranlarına duyurdu.. Dünya çapında 75 milyondan fazla plak satan Grammy ödüllü pop yıldızı, 'Acil ameliyata alındı'Noel arifesinde tanı konulduktan hemen sonra ve şu anda karmaşık bir operasyondan “iyileşmekte”. Bolton ayrıca canlı performansına ara vereceğini de söylediEn azından 2024'ün ilk yarısında yapılması planlanan tur ve konserlerin iptal edilmesi.

80'lerin sonlarında 'The Hunger' ile büyük başarı elde eden şarkıcı, “Herkese mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl dileyerek başlamak istiyorum! Ayrıca 2023'ün bana gerçekten beklenmedik zorluklar sunduğunu da paylaşmak istiyorum” diye yazıyor. bir gönderi ve 'Ruh Sağlayıcı' – Tatilden hemen önce, acil ameliyat gerektiren bir beyin tümörüm olduğu keşfedildi. İnanılmaz tıbbi ekibim sayesinde ameliyat başarılı oldu. Şimdi evde iyileşiyorum ve etrafım sarılmış durumda. ailemin muazzam sevgisi ve desteği.”

“Önümüzdeki iki ay boyunca – diye devam ediyor Bolton – iyileşmeme zaman ve enerji ayıracağımBu da turneye geçici bir ara vermem gerektiği anlamına geliyor. Hayranlarımı hayal kırıklığına uğratmak veya bir gösteriyi ertelemek benim için her zaman en zor şey olmuştur, ancak iyileşmemi hızlandırmak ve kısa süre sonra performansıma geri dönmek için çok çalıştığıma hiç şüphem yok. Yıllar boyunca bana cömertçe gösterdiğiniz sevgi ve destek için minnettarım. Lütfen olumlu mesajlarınızı kalbimde tuttuğumu ve sizi en kısa sürede güncelleyeceğimi bilin. Her zaman çok sevgiler.”