“Mediaset'e vedanın yası”

Actinopteri

New member
“Henüz üzülmedim.” Mara Venier'in Domenica In'deki konuğu Barbara D'Urso, 20 yılı aşkın kariyerinin ardından Mediaset'ten boşanmasına geri dönüyor. “Bugün iyiyim, mesleki anlamda da huzurum var, harika bir ailem var ama gerçek şu ki yasımı henüz sindiremedim, başıma gelenlerin ve parçalanma şeklimin acısını hâlâ taşıyorum. 23 yıldır bana çok şey katan Mediaset'ten uzaktayım”, diyor D'Urso.

“On altı yıl her gün yaşıyor, bu şirket bana çok şey kattı ama ben hep oradaydım – diye devam ediyor – Kovid sırasında, herkes evdeyken ben her gün İtalyanlara eşlik ediyordum, onlara balkonlardan şarkı söyletiyordum ve onları bilgilendiriyordum Kimse bana nedenini söylemeden, ne kadar korkunç bir şekilde götürüldüğümü bir gün, 26 Haziran saat 16.20'de öğrendim.”

“Acı hâlâ devam ediyor. Savaş her alanda korkunç ve ben savaşa gitmek istemiyorum, o yüzden göreceğiz, acılar yavaş yavaş geçecek. Rai'ye dönmek benim için çok önemli, burada başladım. Yıllardır Rai'deydim. Kalbim her zaman senindir” diye ekliyor.