Marco Maddaloni, kayınpederinin ölümünün ardından verdiği kararla Big Brother'dan ayrıldı

Actinopteri

New member
Ailesini etkileyen ciddi kaybın ardından Marco Maddaloni, Big Brother'ın evini kesin olarak terk etmeye karar verdi. Dünkü bölümdeki duyuru, 4 Mart Pazartesi.

Alfonso Signorini tarafından stüdyoya kabul edildikten sonra judocu, kararını diğer kiracılara iletmek için eve döndü. Maddaloni, eşinin babası Romina Giamminelli'yi hatırlayarak Signorini'ye şöyle konuştu: “Kayınpederim bir baba gibiydi. Aileye 15 yıl önce katıldım ve o bana her zaman bir oğul gibi davrandı.”

Daha sonra ev dondu ve sporcu takım arkadaşlarının arasına katıldı. “Şüpheye düştüğümde buradan başlayacağım: satrançla. Sizi ne kadar özledim: Hane'yi değil ama sessizliklerinizi ve kuskusunuzu özledim, Anita'nın makineli tüfeğini özledim, hepinizi özledim”, diye başladı Maddaloni daha sonra “aceleyle ayrıldığı” için özür diledi. Ancak “kayınpederim vefat etti, o benim ikinci babamdı, ailemdi. Bana söylediği son söz 'senin burada ne işin var, eve dön' oldu.”

Maddaloni şöyle devam etti: “Spor tarafım kalmak istiyor. Ama bu eşim için önemli bir an, Romina'ya yakın olmalıyım, onun gözyaşlarını ve acısını kaçırmak istemiyorum, orada kalıp bunu paylaşmak istiyorum. onlarla.”

“Bu seni terk ettiğim anlamına gelmiyor ama ailemin yanına gitmem gerekiyor” diye devam etti sporcu, “Seninle her zaman onlar hakkında konuştum ve eğer onlara gitmeseydim şimdi ikiyüzlü olurdum.” . Ve son kilometre her zaman tek başına yapılır “. Daha sonra bütün ev Marco'nun etrafında toplandı ve gözyaşları arasında ona sarıldı.

Ayrıca okuyun