''Lite Virzì-Ramazzotti solcu radikal şık aileden uzak''

Actinopteri

New member
“Erkek olarak erkeğe Virzì tüm dayanışmamı gösteriyor, babamdan Fakat ona söylemek istiyorum
O
çocukların iyiliği için sınırlar var asla aşılmaması gereken bir değerdir.” Mario Adinolfi Adnkronos ile ironik bir şekilde yorum yapıyor şiddetli kavga'Il Messaggero' haberi, atılan sandalyeler ve tabaklarla birlikte tüm gazetelerde yer aldı. Paolo Virzì ve eski eşi oyuncu Micaela Ramazzotti bir Roma restoranında Aventine'eAktrisin ünlü yeni partneri oradaydı kişisel antrenör Claudio Pallitto ve çiftin 11 yaşındaki kızı. 'Il Popolo della Famiglia'nın kurucusu, ''Bu sahne restoranda yaşandı'' diyor. Virzi'yi biraz Fantastichini'ye dönüştürüyor “Ferie d'August” (yönettiği film, tatillerde tanışıp çatışan, biri daha “telaşlı” ve solcu, diğeri daha “caciarona” ve sağcı iki ailenin olaylarını konu alıyor. Deniz, ed.). 60 yaş üstü birini düşünün
Kendini yüzleşmek zorunda bulan, belki de acımasız bir şekilde, 39 yaşındaki eski karısının yeni erkek arkadaşıyla bu neredeyse kişisel beni yumuşatıyor, Pallitto'nun fotoğrafını bu yüzden yayınladım çünkü belli ki eşleşme yok. Adinolfi, normalde bu tür şeylerle uğraşmadığımı belirtiyor. Instagram'da yayınla tek bir nedenden dolayı: söz konusu olduğunda reşit olmayanlar söz konusu olduğunda asla aşılmaması gereken sınırlar vardır ve çocuklarıyla aynı yaşta ve aynı zamanda boşanmış iki reşit olmayan çocuğun babası olarak hassasiyetim bana şöyle dedirtiyor: 'Dikkatli olun, onun kurduğu şirket bu. onunla çok dalga geçti Esselunga noktası'Çünkü çocukların çektiği acılardan bahsediliyordu ama bu acıların gerçek olduğu ve göz ardı edilemeyeceği'''.

''Polis ve ambulansın gelmesine indirgenmemeliyiz halka açık bir yerde, konunun burada bitmeyeceğini çok iyi bilerek, diye devam ediyor Adinolfi, söylemek istediğim şey Virzi şu ki, kendisi bu şirketin en büyüğü olduğu için, fazla bilgeliğini ortaya koymalı ve öncelikli iyiliği olan çocuklarının iyiliğini korumalıdır. Üstün hassasiyet gerektiriyor çünkü konu sadece sizi değil çocuklarınızı da ilgilendiriyor'' diye tekrarlıyor. ''Virzì vakası – Adinolfi şöyle devam ediyor – biraz sembolik hale geliyor çünkü
filmlerinde her zaman sağcı ve solcu aileler arasındaki dinamiği temsil etti

yönetmenin bakışının sol aileye karşı belli bir üstünlüğünün olduğu Sağ ise her zaman kaba, ikiyüzlü, derinden bölünmüş ve zina yapanlarla dolu olarak temsil ediliyor. Ancak soldaki aile Virzì'nin filmlerindeki çelişkilere rağmen kesinlikle daha radikal bir şıklık. Virzì'nin Ramazzotti ile tanıştığı ve aralarında aşk patlamasına neden olan filmde ('Bütün hayat önümüzde', ed.) örneğin – devam ediyor – CGIL sendikacısı Valerio Mastandrea gibi iyi bir karakter ve sağcı girişimci rolünü oynayan kötü karakter Massimo Ghini var. Ve şimdi – bir gülümsemeyle sözlerini bitiriyor – sağcı girişimci, kendisini kişisel antrenörle birlikte çalışan karısından boşanmış halde buluyor. Bu şema biraz Virzì'nin tasarladığı bir film senaryosuna atfedilebilir.
bu sefer nerede olduğunu çok iyi biliyor
diğer tarafta''.

(Alisa Toaff tarafından)