Kazadan sonra Marcello Cirillo: “İyiyim”

Actinopteri

New member
“Bu iki günde bana bu kadar yakın olan hepinize teşekkür etmek istedim. Bazen sosyal ağların soğuk ve insanlık dışı olduğunu söylüyorlar: Büyük bir insanlık ve sevgi dalgası hissettim. Bana eşlik ettiniz ve sevildiğimi hissettirdiniz. , Çok ihtiyacım vardı. İyiyim. Teşekkür ederim, seni seviyorum”. Videoyu sosyal medyada paylaşan birçok Rai programının tanınan yüzü Marcello Cirillo, geçtiğimiz günlerde Roma’da geçirdiği ciddi trafik kazasının ardından ilk kez konuşuyor.

Haberi sosyal medya aracılığıyla veren Cirillo’nun kendisiydi ve Smart’ın Roma’nın eteklerinde Cassia Bis’te bir kamyonla çarpışmada parçalanıp devrildiğini açıkladı. Müzisyen ve sunucu, metalden çıkmasına kimin yardım ettiğini bulma umuduyla bunu paylaşmıştı. “Saat 15.00 sularında Cassia bis’inde olan meleklere teşekkür etmek istiyorum – birkaç gün önce yazdı – bir kamyona çarptıktan sonra beni Smart’ımdan çıkardılar ve 200 metre sürükleyip sonra diğerinin üzerine devirdiler. yolun kenarında. Bana yardım eden adamlarla tanışmak ve kişisel olarak teşekkür etmek istiyorum – ekledi – bu mesajı görürseniz, bana yazın. Birinin adı Chiara”.