''İtalya'da artık sorunlar yok, Pnrr, seçimler, savaşlar yok, biz sadece Ferragnez'den bahsediyoruz''

Actinopteri

New member
Bir hafta daha keyifle geçiyor. Büyük sirk sırasında 'Yaşasın Rai2!'ile Fiorello, Biggio, Casciari ve tüm ekip günün haberi olan Ferragnez davası hakkında yorum yapmaktan kendini alamadı. ''İtalya'da artık sorun yok'PNRR, seçimler, savaşlar,
her şey bitti ve sadece tek bir şeyden bahsediyoruz onlardan: Ferragnez – Fiorello'dan alıntı yapıyor – Bu sabah kardinaller toplantısında Papa'nın 'Artık Fedezleri yok' dediğini hayal edin. Şimdi git anla, şundan bahsediyoruz komplo teorisi, Görünüşe göre Ferragnez aya hiç gitmemiş. Belki gerçeği Fabio Fazio'dan öğreneceğiz, Codacons'un engellememesi şartıyla. Bay Codacons, şüphelinin konuk olduğu tüm programları kapatırsak geriye hiç kimse kalmaz!''. Ve Ferragnez'den başka bir ayrıma, Il Volo'ya geçiyoruz. ''Piero Barone gidiyor – şovmen başlıyor – ve Chiara Ferragni ile zaten bir bağlantısı var! – stüdyodaki kahkahalar arasında haykırıyor – herkes ayrılıyor, Totti ve Ilary, Ferragni ve Fedez. Kimin kaldığını biliyor musun? Renga ve Nek''. Rusya cumhurbaşkanına ve özellikle öğrencinin son açıklamalarına yapılan atıf eksik olamaz Irene Cecchini: “Rus vatandaşlığını hayal ediyorum, Putin'e söyledim.” Fiorello'nun esprileri çok uzun sürmüyor: ''Çocukken ne zaman sana 'Maşa ile Ayı'yı çok fazla izlettirdiklerini biliyor musun? İşte sonuç. Ama biz kimiz ki kimin kim olduğunu söyleyeceğiz. Öte yandan Putin iyi bir insan ve Kim Jong-un aslında sadece komik bir şakacı''. Ancak bazı gazetelerde çıkan ve Fiorello'nun dikkatini çeken bir haber daha var. ''Yılbaşı çekimi, Delmastro kendisiyle çelişiyor: 'Sigara içiyordum'
' ve 200 metre ötede değil – basındaki incelemeyi okuyor ve hemen şunu ekliyor: Padre Pio ödülüne aday gösterildi yılın her yerde bulunan karakteri olarak. İnanılmaz, bunun başka çaresi yok, Ferragnez'e rağmen hala yılbaşı gecesi silahlı saldırılardan bahsediliyor!''.