Influencer’ın çıkışı ClioMakeUp: “Yorgunum” – Video

Actinopteri

New member
“Beni kötü hissettiren bir şey oldu, biraz yorgunum. Açık kalple konuşmak istiyorum”. ClioMakeUp, Instagram profilinde yayınlanan uzun bir videoyla nefes alıyor. Güzellik konusunda etkileyici olan Clio Zammatteo, giderek daha acımasız hale gelen ve kendini kanıtlamış bir profesyoneli bile teste sokan bir sektörün öncülerinden biridir.

“Dışarı çıktım ve artık bunu görmezden gelemem, bu dünyadan kaybolmak istemiyorum ve şirketi kapatmak istemiyorum. Biraz alışılmadık bir influencerım, her etkinliğe gitmem. Ailemle evimde, çocuklarımla kendi dünyamda olmayı seviyorum.Şirkete gitmeyi seviyorum, her gün oraya gidiyorum çünkü iyiyim ve orada da kendimi evimde hissediyorum.Ama aynı zamanda şirketten de bahsetmek istiyorum. sorunlarım, benim sorunlarım bazı seçimler yapmamı sağlıyor” diye anlatıyor girişimcilik faaliyetini. “İtalya’da her yere açılmak isterdim ama yatırımcım olmamasını seçtim. Şirketim olumlu ama bu her yerde olabileceğim anlamına gelmiyor. Yavaş gitmeliyim, ben de gidemem.” Bu beni sınırlamalara götürüyor, çok pahalıya mal olacak ve hiçbir anlamı olmayacak birçok ürünü ortaya çıkaramadım” diye ekliyor.

“Bence bu yolda ilerlemenin tek yolu eleştiriye bile olsa kendimi daha fazla açmaya çalışmak. Başka bir iletişim tarzına geri dönmek, bir şeyleri değiştirmek istiyorum. Web’in bu olduğunu düşünenler var. hepsi güzel ama bir o kadar da köpekbalığı ve o kadar da olumsuzluk var.Bütün işlerde rekabet var ve çürüme var burada belki beklemiyorsunuz.Oysa benim için gerçek hayat bir başka,akşam Mola veriyorum ve hiçbir şey bilmek istemiyorum…” diyor tekrar.