Il Volo 'kırıldı', dövüş canlı: “Ayrıldım…”

Actinopteri

New member
“Şimdi biraz sinirlendim.” “On beş yıldır her zaman üçü adına konuşabilir miyiz? Başka bir şey olabilirsin, başka bir şey olmak istiyorsun, başka bir şey olmaya devam et. Benim adıma konuşma”. 'Il Volo'dan Piero Barone ve Gianluca Ginoble arasındaki radyo yayını sırasında kıvılcımlar çıkıyor. İlki, meslektaşının Sanremo'da sunulan ve Ginoble'a göre halka üçlünün şarkı söylerken alışılmışın dışında bir şeyler önerebileceğini keşfetme fırsatı verecek olan 'Capolavoro' şarkısı hakkındaki değerlendirmesine öfkeyle yanıt verdi. olay: “Farklı bir dokunuştu – diye savundu Ginoble Radyo Bir Numara'da – çünkü belki de insanlar bizi her zaman biraz fazla ciddi görmeye alışkındır, değil mi? Biz böyleyiz ve başka şeyler de olabiliriz: yani bu insanların takdir etmesi güzel”. Piero'nun sert tepkisi bundan kaynaklanıyor.

“Ama tekil konuşun, kendi adınıza konuşun. İnsanlar şöyle düşünüyor: Il Volo'daki adamlar… bir oda… Ama üçünüz birlikte mi uyuyorsunuz? Eh, kahretsin”, diye ısrar etti. “Sinirlenme”, Gianluca ateşe su atıyor.