Harry Styles, One Direction ile yeniden bir araya gelmeyi reddetmiyor: ‘Asla asla deme’

Actinopteri

New member
‘The Late Late Show with James Corden’ın dün yayınlanan son bölümünün konukları arasında, varlığıyla sosyal medyayı karıştıran ve son dakikaya kadar ‘yeniden bir araya gelme’ umuduyla hayranlarıyla sürpriz yapan aktör ve şarkıcı Harry Styles da vardı. James Corden’s Show’da Direction’.

Bu olmadı, ancak Corden’ın ‘1D’ ile olan ilişkisi hakkında bir sorusunu yanıtlayan Styles, kendisini başlatan grupla bir geri dönüşe açık olduğunu kanıtladı. “Bu ‘evet’ veya ‘hayır’ ile cevaplanabilecek bir soru değil – dedi Harry Styles – Kesin olan asla asla dememektir. Bunu yapmak istediğimiz bir an vardı, işlerin neden böyle olması gerektiğini anlamıyorum. değişti”.

James Corden, dün gece ‘Geç Geç Gösteri’nin son bölümünü sundu ABD ağı CBS’de Amerika’ya bir mesajla Amerikalı izleyicileri ülkede “bölünme yaratmaya çalışanlara” boyun eğmemeye çağırdı. İngiliz sunucu, 23 Mart 2015’te TV talk show’unu devraldı ve başarıya götürdü. Dün kahkaha ve duygu arasındaki son bölümde, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden da Corden’ın “herhangi bir işte sekiz yıl dayanmasına” “şaşırdığını” söyleyen ironik bir video mesajıyla müdahale ederken, Harry Styles ve eski Saturday Night Live sunucusu Will Ferrell, sunucunun masasını yok etti.

“Sekiz yıl önce buraya Amerika’ya taşınmak benim ve ailem için büyük bir adımdı” dedi. “Oğlum üç yaşındaydı, kızımız 12 haftalıktı ve şimdi küçük bir insanımız daha oldu, o ve o Amerikalı” diye ekledi. “Bu gösteriye Obama ile başladık, ardından Trump, ardından küresel bir salgın ve son sekiz yılda Amerika’nın çok değiştiğini gördüm. Bölünmelerin büyüdüğünü gördüm ve büyüyen bir olumsuzluk duygusu gördüm ve hissettim. ve yer yer taşar.Bu gece gerçekten söylemek istediğim tek şey, Amerika’nın dünyanın geri kalanı için ne anlama geldiğini hatırlamanız için size yalvarıyorum.Hayatım boyunca her zaman bir iyimserlik ve neşe yeri oldu ve evet, kusurları var. , birçoğu. Ama bana bunların olmadığı bir ülke gösterin.”

Biden, mesajında ayrıca programın kült bölümlerinden biri olan ‘Carpool Karaoke’ye atıfta bulunarak sunucuya “arabada şarkı söyletmediği” için teşekkür etti.

Katılımcıların bir soruyu cevaplamayı reddetmeleri halinde iğrenç yiyecekler yedikleri oyunda, Styles’a One Direction toplantısı olup olmayacağı soruldu. “Asla asla deme. Hepimizin yapmak istediğimiz şeyin bu olduğunu düşündüğümüz bir zaman varsa, bunun neden yapılamadığını anlamıyorum.” “Bunu evet olarak kabul ediyorum!” Corden yanıtladı.

Hatta diğer ünlü geç program sunucularının – Seth Myers, Jimmy Kimmel, Stephen Colbert, Jimmy Fallon ve David Letterman – Corden’ın emeklilik planlarını ve ‘Carpool Karaoke’yi kimin miras alacağını tartıştığı eğlenceli bir skeç bile vardı.

Son bölümün diğer konukları arasında sunucunun uzun süredir arkadaşı olan Adele ve süperstar aktör Tom Cruise yer alıyor. Son bölüm yayınlanmadan önce Corden BBC’ye şunları söyledi: “Bu çok tuhaf, daha önce hiç böyle hissetmemiştim. Pek çok kişisel ve profesyonel nedenden dolayı yapılacak doğru şeyin bu olduğunu biliyorum.’

Corden, tele ekranda ve televizyon dışında neşeli konukseverliğiyle tanınırken, geçen yılın sonlarında bir New York restoranından işletme sahibinin “personel ile son derece kötü” olarak tanımladığı bir davranış nedeniyle yasaklandıktan sonra eleştirilere hedef oldu. daha sonra özür diledi.