Francesco Chiofalo göz rengini değiştirdi: Ameliyat sonrası böyle görünüyor

Actinopteri

New member
“Bu benim yeni göz rengim… Hayatım boyunca yanımda taşıyacağım renk…”. Temptation Island'ın eski yüzü Francesco Chiofalo, ' operasyon sonrası Instagram'daki bir videoda gururla bakışını gösteriyor.keratopigmentasyon' kendini buna maruz bıraktı.

“Artık bunları herkese göstermekten utanmıyorum ve size daha fazlasını anlatacağım…Onları çok seviyorum ve renk değiştirme ameliyatı geçirdiğim için mutluyum ve bunu yapma cesaretine sahip olduğumu çünkü bu benim için ulaşılamaz bir hayali gerçeğe dönüştürdü – çok açık mavi gözlerle göründüğü bir videoyu paylaştığı gönderide yazıyor -. Artık bu makaranın yorumlarını bana karşı hakaretlerle de doldurabilirsiniz: kişisel olarak, fiziksel görünüşümle, gözlerimin yeni rengiyle ve istediğiniz her şeyle ilgili. Artık fark etmiyorum bile, alıştım.”

“Son haftalarda bana bir sürü şey söylendi, herkesin gözü önünde siber zorbalığın kurbanı oldum… Bu 'hepsi bir arada'ydı, gerçekten kötü bir örnekti ve tamamen haksızdı. Gözlerimin rengini değiştirdim, kimseye zarar vermedim. Ve kendinize karşı dürüst olun… Müdahale bir yana… A Herkes göz rengini seçebilmek ister”.