duyuru, kararın nedenleri

Actinopteri

New member
Loretta Goggi 'Tale e Quale Show'dan ayrıldıCarlo Conti'nin sunduğu ve Rai1'de yayınlanan program. Sunucu, şarkıcı ve taklitçi bunu bir gönderiyle duyurdu. “Sevgili dostlar, yine buradayım! Nasılsınız? Geçenlerde günlerimi, düşüncelerimi ve kalbimi neşe ve mutlulukla dolduran bir varlığın hayatıma girişiyle yaşadığım harika dönemden bahsetmiştim size. şefkat, aklımdan geçen her türlü iş projesini veya girişimini temizliyor” diye yazıyor.

Loretta Goggi neden Böyle ve Hangi'den ayrılıyor?

“Başka zamanlarda yolumda karşılaştığım bu duyguyu çok iyi biliyorum. kendime söz verdiğim şeyin hayatımda her zaman ilk sırada yer alacağını hatırlatıyor: hayatım. Kendimi asla gözümün önünden ayırmazdım! Ve ne zaman kendi içime bakma ihtiyacı duysam, bir şeylerin olması gerektiği gibi gitmediğini hissetsem, bir saniyenin bile geçmesine izin vermedim: Kaybettiğimi geri almak için hızla hareket eden trenden indim. .” “Bu da o anlardan biri, 13 yıl sonra yeniden hayata dönen bir arzunun zilinin çaldığını duyuyorum: Bir süreliğine durmak için yeniden özgür olabilmek, bunu bir kez daha yapmak, bir sürenin tadını çıkarmak. Yeni bir ailenin doğuşuna ve ilk büyük torunumu kollarıma almama çok az kaldı” diye altını çiziyor.

“Bütün bunları size anlatıyorum çünkü sanırım Tale e Quale Show'un (her zaman kalbimde kalacak bir program) bir sonraki edisyonuna veya beni uzak tutacak herhangi bir şeye katılmamaya karar verdiğimi ilk öğrenen siz olmalısınız. Bu yeni duyguyu deneyimlemekten kurtulan Costanza, partneri ve küçük çocuğuyla bizi kendi hikayelerinin katılımcısı haline getiriyor ve hayatımıza, bize başka bir deneyim yaşatması pek mümkün olmayan yeni bir canlılık kazandırıyor: bir aşk dalgası, lezzetle tatlandırılmış bir sevgi dalgası. neşe, yenilenen umut ve (belirli bir yaştakiler için tam anlamıyla harika) hayat planları yapmaya yeniden başlamak için büyük bir istek, mutluluklar sevgili herkese” diye bitiriyor.

Bu habere üzülen hayranlardan çok sayıda mesaj geldi. Birisi “Filan aynı olmayacak” diye yazıyor, program “bir sütun kaybediyor” diye okuyoruz başka bir yazıda.