düşük maliyetli Ryanair ile Londra’ya

Actinopteri

New member
Ilary Blasi düşük maliyetli Ryanair uçuşunda. Instagram’daki bir hikayede, Londra’da bir hafta sonu geçiren Ilary, uçakta oturuyor ve eliyle zafer işareti yapıyor, videonun çekiminden kısa bir süre önce bir yolcunun cep telefonundan ‘Unica’yı izlediği görülüyor. Blasi’nin kendisinden bahsettiği ve Francesco Totti ile olan aşk hikayesinin sonunu ilk kez anlattığı dizi 24 Kasım Cuma’dan itibaren Netflix’te.

‘Unica’nın fragmanı kesin bir beyanla açılıyor: “Francesco Totti ile para için değil aşk için evlendim. Ve bunu her zaman yüzümü göstererek gösterdim”. Ilary, futbolcuyla ilk tanışmanın nasıl gerçekleştiğini ve ardından hikayenin krizin başlangıcına doğru ilerlediğini anlatıyor: “Ocak ayının sonunda yemeğe gidiyoruz. Bir noktada diyelim ki farklı bir kocayı fark etmeye başlıyorum. . Ve oradan bir felaket “. “Kime inanıyorum? Gazetecilere mi yoksa kocama mı?”. Sonunda gözyaşları: “Yirmi yıl, yani hayatımın yarısı boyunca yanımda olan adamın böyle bir şey yaptığına inanamadım.”

Peppi Nocera ve Romina Ronchi’nin yazdığı ve Tommaso Deboni’nin yönettiği ‘Unica’, Ilary’nin, sunucunun annesi ve kız kardeşi de dahil olmak üzere her zaman yanında olan kişilerin tanıklıklarıyla zenginleştirilmiş, tamamen yeni, samimi ve samimi bir portresini sunuyor.