Chiara Ferragni, patlama: “Zor haftalar”

Actinopteri

New member
“Nefes almayı bırakın ve düşünün, korkmanın normal olduğunu hatırlayın, kendinize bunu yapıp yapamayacağınızı sormanız normaldir, çevrenizdeki ihtiyacı olanlara yardım teklif etmek normaldir, aynı zamanda destek olabileceğini bildiğiniz kişileri sormak da normaldir. … Başıma gelen ve bir aile olarak başımıza gelen haftalarca süren duygusal açıdan karmaşık şeylerden sonra başıma geldi.” Bu, Chiara Ferragni’nin, adını bile vermeden Sanremo Festivali 2023’ten ve aynı zamanda kocası Fedez ile olan ilişkisinden bahsettiği sosyal ağlarında patlaması.

“San Remo, şimdi itiraf etmeliyim ki, çok zordu -” diye yazıyor girişimci ve etkileyici – kendime, bana inananları hayal kırıklığına uğratamayacağımı söyleyip yapamayacağımı kendime sorarken rahatlık alanımdan çıktım ve Hata yaptığımı görmek isteyenlere teslim olmamak.Ne o zaman gereksiz bir nefret neden gerçek bir sebep olmadan sana atılması gerektiğini gerçekten anlamıyorsun, ama bu başka bir mesele.Aynı zamanda yapmak zorundaydım. ailemin yanında ol, herkes için güçlü olmaya çalış, benden daha büyük sorunları nasıl çözeceğimi anla, bir eş ve bir anne olarak başaramama korkusuyla, çünkü çocuklarınla güçlü olan her zaman sen olmalısın. Bazen ben de yıkılsaydım ne olurdu diye merak ederek kendimi cesaretim kırıldı. Tek başıma ve beni sevenlerle ağladım ve tüm ailem için güçlü olmama yardımcı olmak için bana sarılmak ve teselli sözü vermek isteyenlerle ağladım. , ama aynı zamanda benimle çalışan 60 kişi için. o yerinde olun ve verilen taahhütlere sadık kalın, aksi takdirde hepimiz işsiz kalacağız”.

“İtiraf ediyorum, tüm bunlar beni binlerce yangının arasında, bazen çok, bazen çok fazla ailevi, insani ve profesyonel sorumlulukların arasında hissettirdi. Ama aynı zamanda, belki daha yetişkin bir insan olarak yeni bir güç bulmamı sağladı. Tabii bazen isterim. kendime “Chiara da burada, bugün kırılgan olabilirsin, hata yapabilirsin, yardım isteyen sen olabilirsin” dememe izin vermek. Olacak, biliyorum. Şimdilik, devam etme ve işleri yoluna koyma, her şey yolundaymış gibi davranmadan, ama gerçekten iyi gitmelerini sağlamaya çalışma zamanı. Benim için de orada olanlara ve insan kendini kırılgan hissettiğinde bile kendini güçlü göstermenin bir seçim değil, bir gereklilik olduğunu anlayanlara da teşekkürler. Seni görüyorum, seni okuyorum ve sana minnettarım” diyerek takipçilerine sesleniyor.