“Cecchi Gori hikayesi? Sahte haber, özür dilemeli”

Actinopteri

New member
Açıklamaların ardından Victor Cecchi Gori o, misafir Lucca Yaz Festivali'ndeEleonora Daniele ve Alessandro Ferruccidi'ye verilen bir röportajda, Ornella Muti'ye aşık olduğunu açıkladı Ve onunla bir “aşk ilişkisi” yaşamış olmak kötü bitti Muti'nin cevabı gelir: “Cecchi Gori ile hiçbir zaman bir ilişkim olmadı – Adnkronos'a vurguluyor – Bence etrafta dolaşıp doğru olmayan şeyler söylemektense evde kalmak daha onurlu olurdu. Eğer benden özür dilemezse Avukatıma, bir kadın ve anne olarak onurumun uygun yerlerde korunmasını sağlama talimatını vereceğim.. Ben özel hayatını çok kıskanan bir kadınım – oyuncu sinirli bir şekilde devam ediyor – her zaman kendi işime baktım ve Bazı adamların benim hakkımda neden yalan beyanlarda bulunduğunu anlayamıyorum
''. Yıllardır en büyük kızıyla birlikte Piedmont kırsalındaki bir evde yaşayan Muti Naike Rivelli ve hayvanları, ailesinin sevgisiyle çevriliyken, aynı röportajda Cecchi Gori'nin “aslında Muti zekidir, Francesca, ona Francesca esprili derdim. Francesca'nın sorunları başkadır, bunları şimdi söylemek bana düşmez” demesiyle de sinirlenir:Sorunlarım olduğunu söyledi? Ne demek istediğini bilmiyorum. hepimizin sorunları var, bunu bir sorun olarak görüyorum ''gerçekten tatsız bir cümle''.

''O benim yapımcımdı. birlikte çalıştık, neden benim hakkımda yalan beyanlarda bulunduğunu anlamıyorum, Ben de bunu profesyonelce bulmuyorum. Söyledikleri gerçekten ciddiydi – aktris giderek daha da sinirlenerek devam ediyor – benim sorunlarım olduğunu ve ne hakkında konuştuğunu bile bilmediğimi söyledi, ama nasıl cesaret edebiliyor bazı şeyleri söylemeye? Çocuklarıma ve aileme karşı da hoş davranmıyorum. Ben bunun neredeyse psikolojik şiddet olduğunu düşünüyorum.Bir sabah uyanıp gazeteyi açtığımda onun benimle ilişkisi olduğunu söylediğini okumam normal değil, ama ne ilişkisinden bahsediyor? Kendi sorunlarını düşünmesi lazım. Hiç konuştum mu? Sanmıyorum, özellikle özel hayatımda her zaman çekingen davrandım. Şimdi saçma sapan konuşmak için adımı övmeyi bırak''Gerçekten çok öfkeliyim'' diye sonlandırıyor. (Alisa Toaff'ın yazısı)