“Bolle'un yaptığı gibi La Scala'ya başvurmuyorum”

Actinopteri

New member
Roma Opera Binası Müfettişi Giambrone, 'Eleonora ile mükemmel bir ikili, benim için 5 yıl daha kalabilir'

“Bolle'un zaten yaptığı gibi Milano'daki Teatro alla Scala'nın bale topluluğuna liderlik etmek için başvuruda bulunmuyorum. 2015'ten beri Roma Operası'ndayım. Geleceğim? Müfettiş Francesco Giambrone'a sorun”. Eleonora Abbagnato, Adnkronos'a Capitoline kurumunun bale topluluğunun yöneticisi olarak kalma arzusunu itiraf eder ve bu nedenle, görev süresinin sona ermesinden bir yıl sonra yeniden onaylanmasını hedefler.

Ve şunu hatırladı: “Müfettiş Giambrone ile birlikte gençleri desteklemek için çok çalışıyoruz. Kaç yıl daha Roma'da olacağım? Bilmiyorum ama birçok kişi kalacağımı umuyor.”

Başkomiser Francesco Giambrone ise şu sözlerle yanıt verdi: “İlk iddialardan vazgeçilmiş değil. Eleonora ile mükemmel bir uyum içinde çalışıyoruz. Benim açımdan şüphesiz önümüzdeki 5 yıl boyunca kalabilir. Çalışıyor.” Şirkette olağanüstü sonuçlar elde etti ve aynı zamanda bir yılı aşkın bir süredir okulun müdürlüğünü yürütüyor. Radikal ve olumlu değişikliklerin görülebildiğini ekledi Giambrone, Eleonora'nın kendisini adadığı bu kadar kısa bir sürede bu kadar harika sonuçlar almayı asla hayal edemezdim. tüm şirket zamanına, ama her şeyden önce kalbine.”