Bocelli ve Obama'ya soru: “UFO'lar var mı?”

Actinopteri

New member
“Başkan Obama'ya UFO'ların var olup olmadığını sordum.” Fabio Fazio'nun Che tempo che fa'daki konuğu Andrea Bocelli, Başkan Barack Obama'nın görev süresi sırasında Beyaz Saray'a yapılan bir ziyaretle bağlantılı anekdotu anlatıyor. UFO konusu sunucunun kalbine yakın. Fazio'nun tenordan ricası, “Obama ile röportaj yaptığımda ona UFO'ların var olup olmadığını sormayı unuttum. Onunla tekrar karşılaştığınızda lütfen ona sorun.”

“Biri ispiyonladı” diyor Bocelli, sunucuyu şaşırtıyor. “Beyaz Saray'daki Oval Ofis ziyaretimde vedalaşmadan önce başkana 'Müsaade ederseniz size bir soru sormalıyım: UFO'lar var mı, yok mu?' dedim. Biraz şaşırmıştı. 'Burada dünya dışı varlıklar yok ama açıklayamadığımız olaylar var' dedi” diyor Bocelli.

“Birkaç yıl öncesine kadar çok uzlaşmazdım ve buna inanmak istemiyordum, bunun hakkında konuşmak bile istemiyordum. Bu, sansasyonel bir zaman kaybı gibi görünüyordu. Kutsal Yazılarda yer alan… Dünya dışı varlıkların ziyareti Eski Ahit'te mevcuttur.Nasıra'daki Meryem Ana, yakında olacakları duyuran bu 'ışık varlığını' gördüğünde… o kesinlikle bir dünyalı değildi. ..”, o ekler.

Charles III