bir haftada 30 binin üzerinde daha az

Actinopteri

New member
Gerçek hayatta Balocco pandoro davası için ağır dolandırıcılık suçlamasıyla şüpheliler listesine yeni girmiştir. Sanal ortamda, fenomen Chiara Ferragni'nin popülaritesi ağır bir düşüş yaşıyor ve bu da sosyal medyada kaçınılmaz olarak takipçi kaybına yol açıyor.

Notjustanalytics.com sitesine göre Ferragni, geçen hafta bile Instagram'da 32 binin üzerinde takipçi kaybetti, bu da günde ortalama 5.300'den fazla (şu anda etkileyicinin 29.500.000'den fazla takipçisi var). Eşi Fedez'i de dolaylı olarak etkileyen bir fiyasko: Rapçi'nin Instagram'daki profili -12 binin üzerinde kayıt yapıyor (şu anda sanatçıyı takip eden 14 milyon 770 binin üzerinde takipçi var).

Pandoro davası ve hayır işleri üzerine yaşanan fırtınanın ardından Ferragni, 3 Ocak'ta Instagram'da sessizliğini bozdu. Girişimci, “İçimden bir şey söylemek geldi. Son günlerde yanımda olan ve beni rahatlatacak güzel sözler söyleyen herkese teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Bu sırada Chiara Ferragni'nin tasarladığı Pembe Noel pandoro'su 250 avroya varan tekliflerle fırladıColdiretti'nin çevrimiçi alım satım sitelerine yönelik soruşturmasına göre, Milano Savcılığı tarafından soruşturma açıldı.

iken Codacons kolektif bir eylem başlatıyor Yargının soruşturduğu iddia edilen suçlardan zarar gören tüm taraflar adına Chiara Ferragni aleyhine açılan dava, Balocco 'Pembe Noel' pandorosunu satın alan tüketicilerin ödenen artan meblağların geri ödenmesini sağlamayı amaçlıyor.

Ayrıca okuyun