“Biopic Supersex bana babam Rocco hakkındaki her şeyi açıkladı”

Actinopteri

New member
Almodovar'ı başka bir deyişle… 'Babam hakkında her şey'. Rocco Siffredi'nin hayatından ilham alan ve bugün Berlin'de 6 Mart'tan itibaren Netflix'te sunulan biyografik film 'Supersex', Lorenzo Tano'ya babası Rocco'nun hayatının bazı yönlerini, özellikle de onunla bağlantılı olanları tanıma fırsatı verdi. hayatının ilk bölümünden gençliğine. “Babamın hikayesini bir filmde görmek çok duygusaldı; eski 'Yıldızlarla Dans Etme' yarışmacısı Adnkronos'a anlatıyor -. Her ne kadar – itiraf ediyor – sadece ilk birkaç bölümü izleyebildim ve dizi hakkında pek bir şey söyleyemesem de, gençken, biz çocuklar henüz orada değilken hayatının bazı yönlerinden etkilendim. bunu yalnızca hikayelerden öğrendim.”

“Filmde hayatının ortak noktası çok önemli mesajlar içeriyor ve daha kurgulanmış kısımlar bile daha gerçekçi bir anlatımla iyi bir şekilde örtüşüyor” diyor. “Neredeyse on yıldır babamla çalışıyorum ama onun hayatının bazı yönlerini bilmek yeni ve güzeldi.”

Konuşurken yanında 'Yıldızlarla Dans Etme' sırasında tanıştığı Lucrezia (Lando, ed.) ve şimdi kız arkadaşı olan Lorenzo, Raiuno Cumartesi akşamı programındaki deneyimi hakkında şunları söylüyor: “Ben bunu yapmadım. Görünürlük için ama kişisel motivasyon için 'Dans' yapmayı kabul ediyorum. Hem Lucrezia ile tanıştığım için hem de hiç beklemediğim bir başarı için çok olumlu bir deneyimdi. Normal bir çocuk olarak girdim ve sonuna kadar da öyle kaldım ve insanlar bunu takdir ettim. Bugün birlikte birçok proje üzerinde çalışıyoruz ve birlikte açtığımız sosyal ağlar bile (şimdilik küçük bir şey) mükemmel geri dönüşler aldı”, diye bitiriyor.