Benedetta Rossi’den nefret edenlere karşı çıkışı: “Hayranlarım zorbalığa uğruyor”

Actinopteri

New member
“Bu sefer beni gerçekten kızdırmayı başardılar. Ve bu çok zaman alıyor, çünkü ben hiç sinirlenmeyen biriyim…”. Kelimesi Kutsanmış Rossi, sosyal medyada ve televizyonda yemek pişirme yıldızı – ‘Fatto in casa da Benedetta’ formatı ve “Sizin için evde yaptım” sloganıyla çok popüler – Instagram’da kendisine karşı çıkanlara karşı çıkıp onları bunu bir Bazı sosyal yorumlarda “zorbalık” bahanesiyle pek çok hayranı, sadece ucuz olduğu düşünülen ürünlerle yemek yapanların tavsiyelerine uymakla ‘suçlu’. Bazı “beni çok eleştiren makaleler” altında “bazı şeyleri okumaktan tiksinti” duyduğunu açıklayan aşçı için çok fazla.

“Bu, yapmayı sevmediğim bir video türü, ancak sınırları belirleme zamanı geldi – uzun patlamaya eşlik eden başlıkta açıklıyor -. Yaptığım şeyle dalga geçilse de umurumda değil. , bunu nasıl yaptığım ve neyi temsil ettiğim için. Web’de on yıldan fazla bir süre geçtikten sonra şimdiye kadar buna alıştım, ancak beni en çok rahatsız eden şey, topluluğumu gücendirmek için bir bahane olarak görülmem. Alay edilen ve cahil muamelesi gören normal insanlar – altını çiziyor – sadece, her şeye gücü yeten ifşacılara yükseldiklerini iddia eden bazılarının, fikirlerini ifade etmek için durmak yerine, kendilerini yargılara ve sınıflandırmalara atmaları nedeniyle, bence, ayrımcılığın sınırı”.

“Bildiklerini paylaşanlara ve benim kullandıklarımdan daha iyi teknikleri nasıl anlatacağını bilenlere karşı bir şeyim yok, aksine – diye itiraf ediyor – bir şeyler öğrenmek için ilk dinleyen benim, ama bunu yapmanın bir yolu ve bir yolu var. yap. Son zamanlarda ‘suç içeren züppe mutfak eleştirisi’ trendi geldi, bunlar kolay tıklama arayan köşe yazarları ve popülerlik ve görüş arayan içerik oluşturucular”.

“Gönderilerinin altında -diye açıklıyor Benedetta- sistematik olarak, her şeye ve herkese yönelik, her şeye ve herkese yönelik, hiçbir denetim olmaksızın hakaret, iftira ve suçlarla dolu yorumlardan oluşan bir arenayı, birbirini kışkırtan yetişkin sürülerini, kısacası zehirli, pis ve kirli bir ortamı aydınlatıyor. iğrenç. Belki de artık durma zamanı gelmiştir! Aniden patladığım için kusura bakmayın… ama gittiğinizde gidiyorsunuz”, diye tersledi.