Belen ve Stefano De Martino, Domenica In ile Che tempo che fa arasındaki soru cevap: ne dediler

Actinopteri

New member
Belen Domenica’da Depresyonla mücadelesini ve ‘neredeyse eski kocası’ Stefano De Martino ile olan ilişkisini anlatıyor: “Beni yalnız bıraktı, bana yardım etmedi, beni aldattı” dedi şov kızı, defalarca onun davranışını damgaladı. oğlunun babası Santiago. Akşam De Martino, Che tempo che fa’da Fabio Fazio’nun konuğu oluyor. Konuya dönmek kaçınılmaz. Dansçı ve sunucu, “Bu bir kopya değil, benimki bir yansıma” diyor.

“İlişkiler sona erdiğinde her zaman iki gerçek vardır. Herkesin kendine ait bir gerçeği vardır. Bunu anlatmak ve kamuoyuna açıklamak isteyenler vardır, bunu kendine saklayanlar vardır. Gerçeğimi kamuoyuna açıklamamaya karar verdim çünkü ben Sebepleri var. En önemlisi Belen için istediğim ve istediğim iyilik, Belen’in oğlumun annesi olması” diye konuştu.

“Aklıma Charlie Chaplin’in bir sözü geldi: ‘Hayat ön planda bir trajedi, çerçeveyi genişletirseniz bir komedidir’. Umarım çerçeve hayatımızda da yavaş yavaş genişler”, diye bitiriyor.

Ayrıca okuyun