“Amadeus'la altıncı bir Sanremo mu? Bu adam beni korkutuyor, Stephen King saçmalıkları”

Actinopteri

New member
Şovmen, sosyal ağlarında yayınlanan ve şimdiden 1.800.000 görüntülemeyi aşan bir gönderiyle Amadeus'un 2025 edisyonuna da ev sahipliği yapma olasılığı konusunda söylediği sözler hakkında şaka yaptı: “Ürpertici…”

“Bu adam beni gerçekten korkutuyor Stephen King yeni bir roman için ilham almalı. Tüyler ürpertici”. Bu nedenle Fiorello, Amadeus'un Repubblica'ya verdiği röportajdan, Sanremo Festivali'nin ev sahibi ve sanat yönetmeninin şöyle söylediği bir pasaja ironik bir şekilde gönderme yapıyor: “Şirkete altıncıda bir cevap vereceğine söz verdim; Bu beni hem mutlu ediyor hem de gururlandırıyor açıkçası. Saygı gereği ertesi gün Rai ile oturup konuyu ele alacağız.”

İnternet çıldırıyor ve gönderi hemen viral oluyor. Fiorello'nun sözleri 1.800.000'den fazla takipçi tarafından görüldü ve aralarında üç içten kahkaha emojisi bırakan Amadeus'un eşi Giovanna Civitillo'nun da bulunduğu yüzlerce kişi tarafından anında yorum yapıldı. Bu arada şovmen 'Viva Rai2!' ile sabah 7'den itibaren Rai2'ye dönmeye hazırlanıyor. 15 Ocak Pazartesi gününden itibaren.