Amadeus al Nove, artık resmileşti: İşte ne yapacağı

Actinopteri

New member
Eksik olan tek şey resmi duyuruydu ve şimdi şunlar var: Amadeus, Warner Bros Discovery'nin yetenek ekibine katıldı. Şirket bunu, 4 yıl sürecek olan bu anlaşma sayesinde, ünlü sunucunun önümüzdeki sonbahardan itibaren Warner Bros. Discovery'nin amiral gemisi genel kanalı olan Nove'da ilk kez sahneye çıkacağını ve üst düzey yöneticilerle aktif olarak işbirliği yapacağını duyuran bir notta bildirdi. Grubun tüm platformları için yeni eğlence formatlarının geliştirilmesinde yönetim. Bu anlaşmaya göre televizyon sezonu boyunca, Amadeus, Nine'da bir Access Prime Time ve iki Prime Time programına ev sahipliği yapacak.

Başrol oyuncusu olacağı projelerin detayları ise önümüzdeki aylarda açıklanacak. “TV şampiyonu, sıra dışı bir sanatçı ve İtalyan halkının en sevilen yüzlerinden biri olan Amadeus'u ekibimize davet etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Birlikte çalışmayı, onu farklı kılan ve kesinlikle Grubumuza katabileceği büyük enerjiyi, son yıllarda İtalyan TV'sini diğerlerinden daha fazla yenileyen yayıncının yaratıcılığıyla birleştirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. “, diyor Warner Bros. Discovery Güney Avrupa genel müdürü Alessandro Araimo.

“Önde gelen küresel medya grubu, spor, dijital medya ve sinematografi dahil olmak üzere tüm ücretsiz ve ücretli TV kanalları portföyüyle benzersiz ve farklı sanatçılar ve formatlar açısından giderek zenginleşen Nove kanalıyla İtalya'da daha da önemli bir oyuncu olmak istiyor üretim ve dağıtım.

Ayrıca okuyun