“Alkol ve uyuşturucular yalan haberdir”

Actinopteri

New member
''Beni ameliyat ettiklerinde tümörü çıkarmak için organlarımı diktikleri için bir iç kanama daha geçirdim, bu yüzden dikildiğim yerde ülser ve kanama nedeniyle daha kırılganım''. Fedez, rapçinin bir IV'e bağlı olarak durduğu Instagram profilinde paylaştığı bir videoda bunu açıklıyor. Şarkıcı, videoyu sağlık durumunu açıklamak için çektiğini belirtmek istiyor ''çünkü İnternette alkol veya uyuşturucu bağımlılığım hakkında konuşan makaleler okuyorum ki bu kesinlikle doğru değil'' diye altını çizmekte fayda var.

''Neyse ki, geçen seferki kanamamla karşılaştırıldığında daha az kanamam oldu,'' diye devam ediyor Fedez ve sözlerini, ''birçok açıdan zor bir dönemde gerçekten rahatlatıcı olan mesajlar için birçok hayranına teşekkür ederek bitiriyor. Umarım bugün beni taburcu ederler,'' diyor rapçi ve ayrıca başparmağını kaldırmış bir fotoğrafını paylaşarak şunları yazıyor: ''Bu yaz için planlanan DJ Set şovlarına katılıp katılamayacağımı değerlendirmeleri gerekiyor. Umarım öyle olur çünkü çalmak için sabırsızlanıyordum. Dünden önceki gün stüdyoda şovu hazırlıyordum ve gerçekten heyecanlıydım. En azından bunun için umut edelim.''

Ayrıca okuyun